Belgium
G├╝strow, K. W.
Tradart (Genewa)
18 results Filter
Autor: Italo Vecchi. Auction (1 ; 1996 ; London)
Wariant tytułu: Auction 1
Adres wydawniczy: London : Italo Vecchi, 1996.
Opis fizyczny: 46 s., [98] k. tabl. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Temat: Italo Vecchi - aukcje - 1996
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Hasło dodatkowe: Italo Vecchi
Opis fizyczny: 408 s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Temat: Monety angielskie - aukcje - 2 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. III 19899
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (29 ; 2008 ; Stuttgart)
Wariant tytułu: Auktion 29
Opis fizyczny: 108 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-5, 45. Indeks.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 13-19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 6 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 4 w
Autor: Tradart (Genewa). Vente (5 ; 1995 ; Gen├Ęve)
Tytu┼é: Monnaies antiques : grecques et romaines [...] : Gen├Ęve, le 16 novembre 1995.
Adres wydawniczy: Gen├Ęve ; Bruxelles : Tradart, 1995.
Opis fizyczny: 159 s. : il. ; 31 cm.
Temat: Tradart (Genewa) - aukcje - 1995
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Hasło dodatkowe: Tradart (Genewa)
ISBN: 2-9700071-1-8
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 9584 (1 egz.)
Autor: Numismatica Ars Classica. Auction (8 ; 1995 ; Z├╝rich)
Wariant tytułu: Greek and Roman coins
Wariant tytułu: Auction 8
Adres wydawniczy: Bologna : Editrice Compositori, 1995.
Opis fizyczny: 105, [5] s., [8] k. tabl. kolor., [80] s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Numismatica Ars Classica - aukcje - 1995
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-2 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e.-5 w
Opis fizyczny: 81 s., [2] k. tabl., 36 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Opis fizyczny: 161, [15] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 14 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 2 w
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (142 ; 2005 ; M├╝nchen)
Opis fizyczny: 280 s. : il. ; 28 cm.
Temat: Piecz─Öcie - aukcje - 1-14 w
Opis fizyczny: 117, [2] s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 4 w
Autor: M├╝nzen und Medaillen (Basel). Auktion (94 ; 2003 ; Basel)
Adres wydawniczy: Basel : M├╝nzen und Medaillen, 2003.
Opis fizyczny: 23, [1] s., 13 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: M├╝nzen und Medaillen (Bazylea) - aukcje - 2003
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-3 w
Opis fizyczny: 464, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-7 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-4 w