13 results Filter
Autor: Leu Numismatik Auktion (71 ; 1997 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Leu Numismatik, 1997.
Opis fizyczny: 156 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [5]-[9].
Temat: Leu Numismatik (Zurych) - aukcje - 1997
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-2 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (48 ; 1989 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1989.
Opis fizyczny: 102, [13] k. tabl., 27 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1989
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 14600, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18378
Autor: Numismatica Ars Classica. Auction (8 ; 1995 ; Z├╝rich)
Wariant tytułu: Greek and Roman coins
Wariant tytułu: Auction 8
Adres wydawniczy: Bologna : Editrice Compositori, 1995.
Opis fizyczny: 105, [5] s., [8] k. tabl. kolor., [80] s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Numismatica Ars Classica - aukcje - 1995
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e.-5 w
Opis fizyczny: 408 s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 2 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. III 19899
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 2 w
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (17 ; 2005 ; Stuttgart)
Wariant tytułu: Auktion 17
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2005.
Opis fizyczny: 175 s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 6-8.
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2005
Temat: Br─ůz - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e. - 2 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19915 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20062
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (403 ; 2011 ; Frankfurt a. M.)
Opis fizyczny: 648, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 2 w. p.n.e.-5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20034