Curtis Thomas B
Hill Paul
Walker Steve
Belgia
New York Sale
Jacob Hirsch
Prowe Theodor
A. Karamitsos (Tesaloniki)
Chabenat
Güstrow, K. W.
Kaplan, Thomas S. (1962- )
Ludwig Grabow (Rostock)
Medale greckie
Monety Afryki
Monety Azji
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
Numismatica Genevensis
Philipsen, Gustav
Spink Taisei Numismatics
Suter, Peter Max (1926-1994)
Thyssen-Bornemisza, Lorne (1963- )
Tradart (Genewa)
Virzi Tom
Weber, Eduard Friedrich
116 wyników Filtruj
(Auktion - Münzen- und Medaillen A. G. ; 32)
Załączona lista cen.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 1730 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17427 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6746 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: Kat. 9162 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6744 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 11027 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6747 (1 egz.)
Współopr. z sygn. III 6747. - Wycięty fragm. tabl. 11.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6748 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8297/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 6956 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8586 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 217 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8585 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6750 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6745 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27062 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 7804 (1 egz.)
Greek coins : Hotel Savoy-Baur en Ville, 16. Mai 2001. - Zürich : Leu Numismatik, 2001. - 131, [3] s. : il. ; 30 cm.
Bibliogr. s. [5-11].
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 11738 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 15020 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 6867 (1 egz.)