Autor: Münzen und Medaillen (Basel). Auktion (95 ; 2004 ; Basel)
Adres wydawniczy: Basel : Münzen und Medaillen, 2004.
Opis fizyczny: 117, [2] s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Uwaga: Tekst w jęz. ang. i fr.
Temat: Münzen und Medaillen (Bazylea) - aukcje - 2004
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 4 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19927
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19923 (1 egz.)