AB Finance (La Rochelle)
Alfred Page (Paryż)
C. van Peteghem
Castaing R.
Chabenat
Comptoir Général Financier (Paryż)
Drouot-Rive Gauche (Paryż)
Güstrow, K. W.
Kolonializm
MGM Münzgalerie München
Monety szkockie
Pieniądz
Spink & Son (Londyn)
Wojna 1870-1871 r. francusko-pruska
Żetony i bony tramwajowe
13 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6952 (1 egz.)
Bibliogr. na wew. s. okł. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 22848 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 22764 (1 egz.)
Numismatique des colonies françaises
Wstęp równol. fr. i ang. - Tyt. okł.: "Numismatique des colonies françaises".
Bibliogr. s. 4.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 22849 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8297/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19950 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19923 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14390 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19920 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 263 s.z. (1 egz.)
Tyt. okł.: Historische Medaillensammlung: Europa und Napoleon ca. 1700-1830 mit seltenen Prägungen und Original-Exemplaren der Sammlungen Julius und Bramsen, deutsche Taler und Teilstücke, Kaiserreich, Weimar, Serie Bayern, Bundesrepublik, Münzen Europas
Bibliogr. s. 254-256.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 29774 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20122 (1 egz.)