Wójtowicz Robert
Galus Zbigniew (1934- )
Błędowski Jacek
Chabrzyk Piotr
Fajer Andrzej
Freitas Paul de
Kucharczyk Krzysztof Waldemar
Maciukiewicz Paweł
Palka Mateusz (1985- )
Staśkiewicz Marek
Veuve Philippe
Żyłka Zbigniew
1870 - 1879
L. und L. Hamburger
Dom Aukcyjny Kazimierz Wonsik (Łódź)
Numismatica Genevensis
Pogge C. F.
A. Karamitsos (Tesaloniki)
Biżuteria patriotyczna
Cahn, Herbert A. (1915-2002)
Fichtel, H.
Finn, Hans-O. (1921-1999)
Fuchs Willy
Goetz Karl (1875-1950)
Güstrow, K. W.
Kolart (Gdańsk)
Köhler, Lorenz
Köhlmoos, A.
Köhlmoos, Gerd
Lanna, Vojtěch (1836-1909)
Lippert
Löhr
MGM Münzgalerie München
Medale greckie
(118)
Genewa
124 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21579 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 13836 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 13835 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6710 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18373 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21578 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18377, Kat. 15156 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 13838 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21586 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21575 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21585 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 23661 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21581 (1 egz.)
U góry okł. przedniej: Administration des Monnaies et Médailles.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: II 840/1 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14312 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23246 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21577 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21583 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15018 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14649 (1 egz.)