Karl, Erich
9 results Filter
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (33 ; 1983 ; Z├╝rich)
Tytu┼é: Antike M├╝nzen : r├Âmer, kelten, griechen : Auktion 33 : Dienstag, 3. Mai 1983 im Savoy Hotel - Baur en Ville, Z├╝rich [...].
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1983.
Opis fizyczny: 75, [3] s., [4] k. tabl., 26 s. tabl. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5.
Temat: Bank Leu Zurych - aukcje - 1983
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-1 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e.-5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18360
Uwaga: Bibliogr. s. 5.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 10260
Autor: Leu Numismatik Auktion (59 ; 1994 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Leu Numismatik, cop. 1994.
Opis fizyczny: 129 s. : il. ; 30 cm.
Temat: Leu Numismatik Zurych - aukcje - 1994
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Autor: Hess-Divo. Auktion (307 ; 2007 ; Z├╝rich)
Wariant tytułu: Münzen und Medaillen
Wariant tytułu: Coins and medals
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Hess-Divo, cop. 2007.
Opis fizyczny: 155 s. : il. kolor. ; 29 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-8.
Temat: Arnaud Pierre - zbiory
Temat: Hess-Divo Zurych - aukcje - 2007
Temat: Monety celtyckie - aukcje - 5 w. p.n.e.-1 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-3 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18277
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (153 ; 2009 ; Osnabr├╝ck)
Opis fizyczny: 164, [3] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung Osnabr├╝ck - aukcje - 2009
Temat: Monety celtyckie - aukcje - 2-1 w. p.n.e
Temat: Monety greckie - aukcje - 7-1 w. p.n.e
Hasło dodatkowe: Steinbach, Sebastian (1978- ).
Hasło dodatkowe: Thormann, Jens Ulrich.
Has┼éo dodatkowe: Wei├č, Manuela.
Hasło dodatkowe: Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23251 (1 egz.)
Opis fizyczny: 81 s., [2] k. tabl., 36 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Bank Leu Zurych - aukcje - 1990
Autor: UBS. Gold & Numismatik. Auktion (77 ; 2008 ; Z├╝rich)
Tytuł: Keltische Münzen und weitere Antike Münzen, Sammlung Erich Karl : 77. Auktion : 9. September 2008 - Zürich, Hotel Savoy-Baur en Ville [...].
Wariant tytułu: Celtic coins and other ancient coins
Adres wydawniczy: Z├╝rich : UBS. Gold & Numismatik, cop. 2008.
Opis fizyczny: 131 s. : il. kolor. ; 24 cm.
Temat: Karl Erich 1924- - zbiory
Temat: UBS. Gold & Numismatik - aukcje - 2008
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-13 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24877 (1 egz.)