8 wyników Filtruj
Autor: Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung. Auktion (142 ; 2005 ; München)
Tytuł: Antike Münzen und Lots : Auktion 142 : 10./11. Oktober 2005 in den eigenen Geschäftsräumen / [Bearb.: Sandra Kölbl, Burkhard Schauer, Robert Stark].
Adres wydawniczy: München : Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung, 2005.
Opis fizyczny: 280 s. : il. ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung (Monachium) - aukcje - 2005
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 14 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Temat: Pieczęcie - aukcje - 1-14 w
Hasło dodatkowe: Kölbl, Sandra.
Autor: Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung. Auktion (158 ; 2009 ; Osnabrück)
Adres wydawniczy: Osnabrück : Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung, 2009.
Opis fizyczny: 161, [15] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung (Osnabrück) - aukcje - 2009
Tytuł: Sommerauktion 2007 : 11. und 12. September 2007 in unseren Geschäftsräumen [...]. [Teil 1].
Opis fizyczny: 153, [2] s. : il. ; 27 cm.
Uwaga: Nr części na okł.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2007
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 5 w. p.n.e. - 5 w
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20149/1 (1 egz.)
Autor: Münzen und Medaillen (Basel). Auktion (95 ; 2004 ; Basel)
Adres wydawniczy: Basel : Münzen und Medaillen, 2004.
Opis fizyczny: 117, [2] s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Uwaga: Tekst w jęz. ang. i fr.
Temat: Münzen und Medaillen (Bazylea) - aukcje - 2004
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 4 w
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. Münzenauktion (82 ; 2008 ; Wien)
Opis fizyczny: 164 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 15 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 5 w
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20159/1 (1 egz.)
Temat: Monety angielskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 2 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19921 (1 egz.)