8 results Filter
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (142 ; 2005 ; M├╝nchen)
Opis fizyczny: 280 s. : il. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 14 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Temat: Piecz─Öcie - aukcje - 1-14 w
Opis fizyczny: 161, [15] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20420
Opis fizyczny: 153, [2] s. : il. ; 27 cm.
Uwaga: Nr cz─Ö┼Ťci na ok┼é.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2007
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 5 w. p.n.e. - 5 w
Opis fizyczny: 117, [2] s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 4 w
Opis fizyczny: 164 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 15 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 5 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 2 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19921 (1 egz.)