14 results Filter
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (130 ; 2004 ; M├╝nchen)
Opis fizyczny: 193, [2] s. : il. ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung Monachium - aukcje - 2004
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 15 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 7 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Opis fizyczny: 81 s., [2] k. tabl., 36 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Bank Leu Zurych - aukcje - 1990
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (136 ; 2008 ; Osnabr├╝ck)
Tytu┼é: Antike M├╝nzen der Insel Kreta, die Sammlung Dr. Burkhard Traeger, M├╝nzen aus der Welt der Antike : 136. Auktion : 10. M├Ąrz 2008, Steigenberger Hotel Remarque Osnabr├╝ck [...] / [Bearb. Alexandra Spreu et al.].
Wariant tytułu: 136. Auktion
Wariant tytułu: Einhundertsechsunddreizigste Auktion
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 2008.
Opis fizyczny: 231, [25] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [232-239]. Słowniczek terminów w jęz. niem., ang., fr. i wł. s. [250]. Indeks.
Temat: Traeger Burkhard - zbiory - aukcje - 5 w. p.n.e.-2 w
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung Osnabr├╝ck - aukcje - 2008
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e.-15 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-7 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20165 (1 egz.)
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. M├╝nzenauktion (87 ; 2010 ; Wien)
Tytuł: 87. Münzenauktion : 8., 9. und 10. Dezember 2010 in unserem Auktionssaal [...] Wien [...]. Katalog 1, Mittwoch, 8. Dezember 2010.
Wariant tytułu: Siebenundachtzigste Münzenauktion
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2010.
Opis fizyczny: 264 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 161-163.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch Wiedeń - aukcje - 2010
Temat: Bi┼╝uteria - aukcje
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 15 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 3 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20382/1
Opis fizyczny: 164 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch Wiedeń - aukcje - 2008
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 5 w
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (13 ; 1975 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1975.
Opis fizyczny: 104, [2] s., 43 s. tabl. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-6, 55, 76.
Temat: Bank Leu Zurych - aukcje - 1975
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-4 w
Hasło dodatkowe: Bank Leu (Zurych)
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (193 ; 2011 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: Auktion 193
Opis fizyczny: 180, [8] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung Osnabr├╝ck - aukcje - 2011
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 19 w
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (168 ; 2010 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: 168. Auktion
Wariant tytułu: Einhundertachtundsechzigste Auktion
Opis fizyczny: 165, [15] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung Osnabr├╝ck - aukcje - 2010
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 18 w
Temat: Monety - islam - aukcje - 7-18 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 4 w
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (204 ; 2012 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: Auktion 204
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 2012.
Opis fizyczny: 163, [13] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung Osnabr├╝ck - aukcje - 2012
Temat: Monety - islam - aukcje - 8-18 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 6 w