11 results Filter
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (10 ; 1974 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, 1974.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1974
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Temat: Monety bizantyńskie - aukcje - 4-14 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12228
Opis fizyczny: 153, [2] s. : il. ; 27 cm.
Uwaga: Nr cz─Ö┼Ťci na ok┼é.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2007
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 14 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 5 w. p.n.e. - 5 w
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (142 ; 2005 ; M├╝nchen)
Opis fizyczny: 280 s. : il. ; 28 cm.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Temat: Piecz─Öcie - aukcje - 1-14 w
Opis fizyczny: 161, [15] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (174 ; 2010 ; Osnabr├╝ck)
Tytuł: Münzen aus der Welt der Antike : Auktion 174 : Montag, 27. September 2010 [...], Steigenberger Hotel Remarque Osnabrück [...] / [Bearb. Alexandra Spreu et al.].
Wariant tytułu: Auktion 174
Opis fizyczny: 186, [14] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 14 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 2 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20362
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (182 ; 2011 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: Auktion 182
Opis fizyczny: 171, [9] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 16 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 2 w
Opis fizyczny: 164 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 15 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 5 w
Opis fizyczny: 232, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 4 w