7 results Filter
Autor: Leu Numismatik Auktion (59 ; 1994 ; Zürich)
Tytuł: Antike Münzen : kelten, griechen, römer : Auktion 59 : Dienstag, 17. Mai 1994 im Hotel Savoy-Baur en Ville, Zürich [...].
Adres wydawniczy: Zürich : Leu Numismatik, cop. 1994.
Opis fizyczny: 129 s. : il. ; 30 cm.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Autor: Numismatica Ars Classica. Auction (11 ; 1998 ; Zürich)
Wariant tytułu: Auction 11
Adres wydawniczy: Bologna : Editrice Compositori, cop. 1998.
Opis fizyczny: 65, [3] s., 16 k. tabl. kolor., 59 s. tabl. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 6.
Temat: Numismatica Ars Classica - aukcje - 1998
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e.-13 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7-1 w. p.n.e
Autor: Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung. Auktion (141 ; 2005 ; München)
Tytuł: Hochwertige Münzen der Antike : Auktion 141 : 10. Oktober 2005 in den eigenen Geschäftsräumen / [Bearb.: Sandra Kölbl, Burkhard Schauer, Robert Stark].
Wariant tytułu: Auktion 141
Adres wydawniczy: München : Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung, 2005.
Opis fizyczny: 84, [2] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung (Monachium) - aukcje - 2005
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 13 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Hasło dodatkowe: Kölbl, Sandra.
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (15 ; 1976 ; Zürich)
Tytuł: Antike Münzen : griechen, spätrömer, byzantiner, Literatur über antike Numismatik : Auktion 15 : Dienstag und Mittwoch, den 4. und 5. Mai 1976 im Saal der Zunft zum Kämbel [...], Zürich.
Adres wydawniczy: Zürich : Bank Leu, cop. 1976.
Opis fizyczny: 88, [2] s., 28 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1976
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-1 w
Opis fizyczny: 408 s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 2 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. III 19899
Tytuł: 11. Elektronische Live-Auktion : Freitag, den 23. März 2012 ab 17.00 Uhr, Samstag, den 24. März 2012 ab 14.00 Uhr.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2012
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w