7 wyników Filtruj
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - Münzhandlung, 2007.
Opis fizyczny: 118, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-5 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20156 (1 egz.)
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (401 ; 2010 ; Frankfurt a. M.)
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - Münzhandlung, 2010.
Opis fizyczny: 117, [7] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Tytuł: 11. Elektronische Live-Auktion : Freitag, den 23. März 2012 ab 17.00 Uhr, Samstag, den 24. März 2012 ab 14.00 Uhr.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch Wiedeń - aukcje - 2012
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Autor: Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung. Stuttgarter Münzauktionen (1 ; 2010 ; Stuttgart)
Tytuł: Antike, Mittelalter, Neuzeit : Stuttgarter Münzauktionen 1 : 22./23. November 2010 im Gebäude der BW-Bank in Stuttgart / [Bearb. Georg Morawietz et al.].
Adres wydawniczy: München : Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung, 2010.
Opis fizyczny: 232, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener Münzhandlung Monachium - aukcje - 2010
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-4 w
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19917 (1 egz.)