7 results Filter
Opis fizyczny: 118, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-5 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20156 (1 egz.)
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (401 ; 2010 ; Frankfurt a. M.)
Opis fizyczny: 117, [7] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20379
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2012
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Opis fizyczny: 232, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 4 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19917 (1 egz.)