Brown Jim
Elias Joel
Mathy Antoni Franciszek (1789-1858)
1850 - 1859
Baldwin's (Londyn)
Bremayer, Friedrich
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Hör, Carl
Jazda konna
Koń
Lanna, Vojtěch (1836-1909)
St James's Auctions
Znaczki pocztowe chińskie
61 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: II 1295 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 13907 (1 egz.)
Tyt. okł.: Auktion 388
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15016 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: II 1297 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 13839 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 258/3 s.z. (1 egz.)
Inny tyt: Catalogue des monnaies et médailles polonaises composant le cabinet Mathy dont la vente a l'enchère aura lieu a Danzig, le 2. août 1858 et les jours suivans
Na s. przedtyt. pieczątka: "In Lemberg zu haben bei Karl Wild - Buch, Kunst und Musikalien Handler".
W tekście liczne notatki F. Biesiadeckiego.
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: II 1008 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 23657 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14995 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 266 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8218 (1 egz.)
Auktion 65 : 31. Mai und 1. Juni 2012 in unseren Geschäftsräumen [...] Borgholzhausen-Berghausen [...]. - Borgholzhausen : Teutoburger Münzauktion und Handel. Volker Wolframm, 2012. - 203 s. : il. kolor. ; 30 cm + Ergebnisliste 65. und 66. Auktion 31. Mai bis 2. Juni 2012 : 12 s. : il. kolor. ; 21 cm ; Ergebnisliste Auktionen 67 bis 70 5.-8. September 2012 : 12 s. : il. kolor. ; 21 cm.
Tyt. okł.: China V und Südostasien : 65. Auktion
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19440 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20158 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 261 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19807 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 322 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8300 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20124 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19819 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19809 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19893 (1 egz.)