17 results Filter
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (168 ; 2010 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: 168. Auktion
Wariant tytułu: Einhundertachtundsechzigste Auktion
Opis fizyczny: 165, [15] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 18 w
Temat: Monety - islam - aukcje - 7-18 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (204 ; 2012 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: Auktion 204
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 2012.
Opis fizyczny: 163, [13] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung (Osnabr├╝ck) - aukcje - 2012
Temat: Monety - islam - aukcje - 8-18 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 6 w
Opis fizyczny: 117, [2] s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 4 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20003
Opis fizyczny: 464, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-7 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-4 w
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (34 ; 2011 ; Stuttgart)
Tytu┼é: Griechische und r├Âmische M├╝nzen, M├╝nzen des Mittelalters, K├Ânigreich Preussen, numismatische Literatur : Auktion 34 : Donnerstag, 26. Mai 2011, um 9.00 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 34
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2011.
Opis fizyczny: 183 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-6, 57-62. Indeks.
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2011
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e.-20 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 18-21 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21831
Autor: Warszawskie Centrum Numizmatyczne. Aukcja (70e ; 2018 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja nr 70e : sobota, 21 kwietnia 2018 r., 9.30-14.30, nr 1-549, 15.30-19.00, nr 550-919 / [opis przedmiotów, wycena i układ katalogu: Robert Buczak, Ryszard Kondrat, Marek Kondrat, Robert Buczak Jr].
Adres wydawniczy: Warszawa : Warszawskie Centrum Numizmatyczne, 2018.
Opis fizyczny: 152 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: ISSN: 1231-577X.
Temat: Warszawskie Centrum Numizmatyczne - aukcje - 2018
Temat: Banknoty polskie - aukcje - 18-20 w
Temat: Monety polskie - aukcje - 10-20 w
Temat: Odznaki i oznaki - aukcje - Polska - 19-20 w
Hasło dodatkowe: Buczak, Robert.
Hasło dodatkowe: Buczak, Robert Jerzy (1954- ).
Hasło dodatkowe: Kondrat, Marek.
Hasło dodatkowe: Kondrat, Ryszard.
Hasło dodatkowe: Warszawskie Centrum Numizmatyczne
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23652 (1 egz.)
Autor: Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung. Auktion (20 ; 1981 ; Mannheim)
Tytu┼é: Auktion XX : M├╝nzen der Antike, deutsche M├╝nzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800, R├Âmisch-Deutsches Reich, M├╝nzwaagen - Orden, M├╝nzen des Auslands, deutsche M├╝nzen ab 1800, Papiergeld : die Auktion findet am 1. Juni - 4. Juni 1981 im Steigenberger Hotel "Mannheimer Hof" [...] statt [...].
Wariant tytu┼éu: M├╝nzen der Antike, deutsche M├╝nzen und Medaillen vom Mittelalter bis 1800, R├Âmisch-Deutsches Reich, M├╝nzwaagen - Orden, M├╝nzen des Auslands, deutsche M├╝nzen ab 1800, Papiergeld
Wariant tytułu: Auktions Katalog 20
Adres wydawniczy: Mannheim : Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung, 1981.
Opis fizyczny: 218, [2] s., 144 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung (Mannheim) - aukcje - 1981
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - Europa - 19-20 w
Temat: Pieni─ůdz zast─Öpczy - aukcje - Niemcy - 20 w
Temat: Waga - aukcje - 17-19 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20193 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20168 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20133 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20142 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20146 (1 egz.)