Bienia┼Ť Juliusz
Dro┼╝d┼╝ Kazimierz (1933- )
┼╗mudzin Marcin
Tempelhofer M├╝nzenhaus. Matthias Senger
Matthias Flores M├╝nzhandel
M├╝ller, Roland
61 results Filter
Opis fizyczny: 464, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Pick Eckhart 1941- - zbiory - aukcje
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-7 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-4 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20012
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (28 ; 2008 ; Stuttgart)
Tytuł: Sammlung und Bibliothek Dr. Bernhard Schulte : Auktion 28 : Münzen: Donnerstag, 30. Oktober 2008, 9.00 Uhr, Bücher: Freitag, 31. Oktober 2008, 9.00 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 28
Opis fizyczny: 206 s. : il ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-7. Indeks.
Temat: Schulte Bernhard - zbiory - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20082 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14696
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (400 ; 2010 ; Frankfurt a. M.)
Opis fizyczny: 352, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Autor: Auktionshaus Ulrich Felzmann. Internationale Auktion (128 ; 2009 ; D├╝sseldorf)
Tytuł: 128 : Münzen, Medaillen, Banknoten : 5. November 2009 im Hotel Nikko, Düsseldorf.
Wariant tytułu: Münzen, Medaillen, Banknoten
Adres wydawniczy: D├╝sseldorf : Auktionshaus Ulrich Felzmann, 2009.
Opis fizyczny: 128 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 14. Słowniczek terminów w jęz. ang., fr., niem. i wł. s. 12.
Temat: Auktionshaus Ulrich Felzmann D├╝sseldorf - aukcje - 2009
Temat: Medale - aukcje - 19-20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 15-21 w
Temat: Zegary i zegarki - aukcje
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20428
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20010
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. E-Live-Auktion (7 ; 2010 ; Wien)
Tytu┼é: 7. Elektronische Live-Auktion : Freitag, den 19. M├Ąrz 2010.
Wariant tytułu: Siebte elektronische Live-Auktion
Wariant tytułu: 7. e-live-Auktion
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2010.
Opis fizyczny: 176 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch Wiedeń - aukcje - 2010
Temat: Monety austriackie - aukcje - 17-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20276
Autor: Auktionshaus Ulrich Felzmann. Internationale Auktion (132 ; 2011 ; D├╝sseldorf)
Tytuł: 132 : Münzen, Medaillen, Banknoten : 23. Februar 2011.
Adres wydawniczy: D├╝sseldorf : Auktionshaus Ulrich Felzmann, 2011.
Opis fizyczny: 158 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 14. Słowniczek terminów s. 12.
Temat: Auktionshaus Ulrich Felzmann D├╝sseldorf - aukcje - 2011
Temat: Banknoty - aukcje - 20 w
Temat: Medale - aukcje - 18-21 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 3 w. p.n.e.-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20038
Autor: Auktionshaus Ulrich Felzmann. Internationale Auktion (133 ; 2011 ; D├╝sseldorf)
Tytuł: 133 : internationale Numismatik : 28.-29. Juni 2011.
Wariant tytułu: Internationale Numismatik
Opis fizyczny: 199, [3] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 13-16. Słowniczek terminów s. [200].
Temat: Banknoty niemieckie - aukcje - 20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 13-21 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 1 w. p.n.e.-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20039
Autor: Auktionshaus Ulrich Felzmann. Internationale Auktion (134 ; 2011 ; D├╝sseldorf)
Tytuł: 134 : internationale Numismatik : 8.-9. November 2011.
Opis fizyczny: 210 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 207-210. Słowniczek terminów s. 13.
Temat: Medale - aukcje - 17-21 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 12-21 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - 18-20 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 17-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20040