Güstrow, K. W.
13 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19917 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20045 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19910 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23550 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20046 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19923 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20123 (1 egz.)
Auktion 156 : 1.-2. September 2010. - Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2010. - 222 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Byzanz, Slg.Lautz - Primitivgeld Afrika, Aachen
Tyt. grzbietowy: Antike - antike Kleinobjekte - Slg. Lautz Primitivgeld - Slg. Aachen IV - Br.-Preussen - Braunschweig
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20411 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20126 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20124 (1 egz.)
Auktion 155 : 28.-29. April 2010. - Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2010. - 232 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Tyt. okł.: Slg.Bergbau-Münzen u. Medaillen, Aachen, Papiergeld
Tyt. grzbietowy: Antike - Slg. Aachen IV - Mittelalter - Br.-Preussen - Slg. Bergbau - Luftfahrt
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17646, III 20280 (2 egz.)
Auktion 143 : 16.-17. April 2008. - Solingen-Ohligs : Münzzentrum-Rheinland, 2008. - 220 s. : il. kolor. ; 30 cm + Register : [4] s. ; 29 cm.
Tyt. okł.: Münzen, Papiergeld
Tyt. grzbietowy: Antike: Baktrien, Axum - Literatur - Belgien - Frankreich - 19. Jh. Halbgulden - Reichsmünzen - Freimaurer Bijous
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20167 (1 egz.)