Form of Work
Ksi─ů┼╝ki
(119)
Status
available
(66)
unknown
(55)
Branch
Magazyn
(4)
Dział
(117)
Author
Bereska Szymon (1983- )
(1)
Bienia┼Ť Juliusz
(1)
Brown Jim
(1)
Bylicki Tomasz
(1)
Dro┼╝d┼╝ Kazimierz (1933- )
(1)
Elias Joel
(1)
Galus Zbigniew
(1)
Poniewierka Tomasz
(1)
Schulte Bernhard
(1)
Solarewicz Barbara
(1)
Voegtli Hans
(1)
Walczak Eliza
(1)
Ziemba Przemysław
(1)
┼╗mudzin Marcin
(1)
Year
2010 - 2019
(37)
2000 - 2009
(62)
1990 - 1999
(12)
1980 - 1989
(6)
1910 - 1919
(1)
Country
Germany
(107)
Switzerland
(4)
Austria
(3)
Poland
(2)
United Kingdom
(2)
Netherlands
(1)
United States
(1)
Language
German
(114)
English
(2)
Polish
(2)
French
(1)
Subject
Monety
(117)
Monety niemieckie
(96)
Medale
(93)
Medale niemieckie
(77)
Banknoty
(46)
Numizmatyka
(42)
Monety rzymskie
(41)
Rzemiosło artystyczne
(41)
Monety greckie
(36)
Pieni─ůdz zast─Öpczy
(34)
Ordery i odznaczenia
(29)
M├╝nzen und Medaillen Deutschland
(22)
M├╝nzzentrum-Rheinland (Solingen-Ohligs)
(18)
Papiery warto┼Ťciowe
(17)
Medale europejskie
(16)
Plakiety
(15)
Dr. Busso Peus Nachfolger
(14)
Zegary i zegarki
(14)
Waga
(13)
Filatelistyka
(11)
Banknoty niemieckie
(10)
Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm
(10)
Bi┼╝uteria
(9)
Monety bizantyńskie
(9)
Płacidła
(9)
Odznaki i oznaki
(8)
Auktionshaus Ulrich Felzmann (D├╝sseldorf)
(7)
Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung (Mannheim)
(7)
Leipziger M├╝nzhandlung und Auktion Heidrun H├Âhn (Lipsk)
(7)
Righetti, J.-P.
(7)
Emporium Hamburg
(6)
Masoneria
(6)
Złoto
(5)
Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung (Osnabr├╝ck)
(4)
Kartografia
(4)
Nomos
(4)
Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń)
(3)
Monety austriackie
(3)
Monety włoskie
(3)
Porcelana niemiecka
(3)
Srebro
(3)
Westf├Ąlische Auktionsgesellschaft f├╝r M├╝nzen und Medaillen
(3)
Bally-Herzog, Arthur
(2)
Banknoty polskie
(2)
Br─ůz
(2)
Grafika
(2)
Inkluzje w bursztynie
(2)
Malarstwo
(2)
Medale szwajcarskie
(2)
Monety angielskie
(2)
Monety francuskie
(2)
Monety polskie
(2)
Monety szwajcarskie
(2)
Porcelana
(2)
Schimka, Viktor
(2)
Tempelhofer M├╝nzenhaus. Matthias Senger
(2)
Auctiones (Bazylea)
(1)
Aurell, G.
(1)
Baldwin's (Londyn)
(1)
Bech, Konrad
(1)
Berghaus, Peter
(1)
Ceramika
(1)
Classical Numismatic Group (Lancaster)
(1)
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
(1)
Fuchs, Willy
(1)
Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak (Warszawa)
(1)
Giessener M├╝nzhandlung Dieter Gorny (Monachium)
(1)
Grafika niemiecka
(1)
Gutknecht, Hans Hermann
(1)
G├Ârler, H.
(1)
G├╝strow, K. W.
(1)
Heidelberger M├╝nzhandlung Herbert Gr├╝n
(1)
Ikony rosyjskie
(1)
Jacques Schulman (Amsterdam)
(1)
Joy, James H.
(1)
Martini, Adolf
(1)
Matthias Flores M├╝nzhandel
(1)
Medale angielskie
(1)
Medale austriackie
(1)
Medale francuskie
(1)
Meyer-Ravenstein, Adolf
(1)
Militaria
(1)
Monasterium. Numismatische Auktionsgesellschaft. Martin Brokmeier (Monastyr)
(1)
Monety egipskie
(1)
Monety rosyjskie
(1)
Monety ┼╝ydowskie
(1)
M├╝ller, Roland
(1)
M├╝nzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
(1)
M├╝nzen und Medaillen (Bazylea)
(1)
M├╝nzenhandlung Harald M├Âller (Espenau)
(1)
M├╝nzhandel Matthias Flores
(1)
Persijn, Alexander
(1)
Pick, Eckhart
(1)
Piecz─Öcie
(1)
Polskie Towarzystwo Numizmatyczne
(1)
Rudolf Kube (Berlin)
(1)
Schulte, Bernhard
(1)
Schulten und Co. M├╝nzversand
(1)
St James's Auctions
(1)
Swiss International Coin Auction
(1)
Subject: time
1801-
(119)
1901-
(119)
1701-
(118)
1001-
(116)
1101-
(116)
1201-
(116)
1301-
(116)
1401-
(116)
1501-
(116)
1601-
(116)
801-
(116)
901-
(116)
501-
(115)
601-
(115)
701-
(115)
2001-0
(58)
201-
(47)
301-
(44)
401-
(38)
101-
(17)
1-
(7)
100-1 p.n.e.
(5)
200-101 p.n.e.
(5)
300-201 p.n.e.
(5)
400-301 p.n.e.
(5)
500-401 p.n.e.
(5)
600-501 p.n.e.
(5)
Genre/Form
Katalogi aukcyjne
(115)
Katalogi numizmatyczne
(115)
119 results Filter
No cover
Book
In basket
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (46 ; 2018 ; Weil am Rhein)
Tytu┼é: Griechische M├╝nzen, keltische M├╝nzen, r├Âmische M├╝nzen, Mittelalter und Neuzeit : Auktion 46 : Beginn: Donnerstag, 15. Februar 2018, 9.30 Uhr, Gasthaus zur Krone [...] Weil am Rhein [...].
Wariant tytułu: Auktion 46
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2018.
Opis fizyczny: 216 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-10, 180-182.
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2018
Temat: Medale europejskie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-3 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 10-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
Hasło dodatkowe: Münzen und Medaillen Deutschland
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23665 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (332 ; 1991 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Antike : Greek and Roman coins from a distinguished American collection, Ausland, Mittelalter, deutsche Münzen in Gold und Silber, Brandenburg-Preussen, Sachsen, 19. Jahrhundert, Reichsmünzen, Lots : Auktion 23.-28. Oktober 1991 - Hotel Intercontinental Frankfurt a. M. [...]. [Tl. 1], Textteil.
Wariant tytułu: Greek and Roman coins from a distinguished American collection, Ausland, Mittelalter, deutsche Münzen in Gold und Silber, Brandenburg-Preussen, Sachsen, 19. Jahrhundert, Reichsmünzen, Lots
Wariant tytułu: Katalog 332
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - M├╝nzhandlung, 1991.
Opis fizyczny: 195, [1] s. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5. Indeks.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 1991
Temat: Medale - aukcje - 15-20 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 10-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in 2 branches. Expand the list to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6949/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19904/1
No cover
Book
In basket
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (332 ; 1991 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Antike : Greek and Roman coins from a distinguished American collection, Ausland, Mittelalter, deutsche Münzen in Gold und Silber, Brandenburg-Preussen, Sachsen, 19. Jahrhundert, Reichsmünzen, Lots : Auktion 23.-28. Oktober 1991 - Hotel Intercontinental Frankfurt a. M. [...]. [Tl. 2], Tafelteil.
Wariant tytułu: Greek and Roman coins from a distinguished American collection, Ausland, Mittelalter, deutsche Münzen in Gold und Silber, Brandenburg-Preussen, Sachsen, 19. Jahrhundert, Reichsmünzen, Lots
Wariant tytułu: Katalog 332
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - M├╝nzhandlung, 1991.
Opis fizyczny: [2] s., 145 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 1991
Temat: Medale - aukcje - 15-20 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 10-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in 2 branches. Expand the list to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6949/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19904/2
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19912 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (398 ; 2009 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Auktion 398 : Antike, Mittelalter, Neuzeit : 28.-30. April 2009, nh-Hotel Frankfurt-City [...] Frankfurt [...].
Wariant tytułu: Antike, Mittelalter, Neuzeit
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - M├╝nzhandlung, 2009.
Opis fizyczny: 340, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Uwaga: Indeksy.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 2009
Temat: Medale - aukcje - 16-20 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 17-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 7-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20071
No cover
Book
In basket
Autor: Auctiones - Gesellschaft f├╝r Kunstversteigerungen. Auktion (24 ; 1994 ; Basel)
Tytu┼é: M├╝nzen der Antike, M├╝nzen des Mittelalters und der Neuzeit, numismatische Literatur : Auktion 24 : 23. [...] - 24. Juni 1994 [...] Saal des Kaufm├Ąnnischen Vereins [...] Basel [...].
Wariant tytułu: Münzen der Antike und der Neuzeit, numismatische Literatur aus Privatbesitz
Wariant tytułu: Auktion 24
Adres wydawniczy: Basel : Auctiones, 1994.
Opis fizyczny: 82, [2] s., [1] k. tabl., 66 s. tabl. ; 29 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 3-4, 43-46.
Temat: Auctiones Bazylea - aukcje - 1994
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 17-19 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-3 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 12-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 18-20 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Magazyn
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19898 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (400 ; 2010 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Auktion 400 : Antike, Mittelalter, Neuzeit : 22.-23. April 2010, nh-Hotel Frankfurt-City [...] Frankfurt [...].
Wariant tytułu: Antike, Mittelalter, Neuzeit
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - M├╝nzhandlung, 2010.
Opis fizyczny: 352, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Uwaga: Indeksy.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 2010
Temat: Medale - aukcje - 15-20 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 10-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20296
No cover
Book
In basket
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (403 ; 2011 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Auktion 403 : Antike, Mittelalter, Neuzeit : Sammlungen Braunschweig-Lüneburg, Thüringen, Fulda : 27.-29. April 2011, nh-Hotel Frankfurt-City [...] Frankfurt [...].
Wariant tytułu: Antike, Mittelalter, Neuzeit
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - M├╝nzhandlung, 2011.
Opis fizyczny: 648, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Uwaga: Indeksy.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 2011
Temat: Medale europejskie - aukcje - 16-20 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 11-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 2 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20034
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19915 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20045
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19921 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20073
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19917 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19914 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20293
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20069
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20046
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19916 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19920 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19910 (1 egz.)
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again