(119)
(119)
Brown Jim
Elias Joel
Żmudzin Marcin
(107)
(114)
Aurell, G.
Baldwin's (Londyn)
Berghaus, Peter (1919-2012)
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Güstrow, K. W.
Martini, Adolf
Matthias Flores Münzhandel
Müller, Roland
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
Rudolf Kube (Berlin)
St James's Auctions
(119)
(119)
(118)
119 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 23665 sygn. III 23665 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 6949/1 sygn. III 6949/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 6949/2 sygn. III 6949/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 19912 sygn. III 19912 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20071 sygn. III 20071 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 19898 sygn. III 19898 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20034 sygn. III 20034 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 19915 sygn. III 19915 (1 egz.)
Bibliogr. s. 4-6, 129-130. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 19921 sygn. III 19921 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20073 sygn. III 20073 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 19917 sygn. III 19917 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 19914 sygn. III 19914 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20293 sygn. III 20293 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20069 sygn. III 20069 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 19916 sygn. III 19916 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 19910 sygn. III 19910 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14694 sygn. III 14694 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14668 sygn. III 14668 (1 egz.)