Form of Work
Ksi─ů┼╝ki
(119)
Status
available
(65)
unknown
(56)
Branch
Magazyn
(4)
Dział
(117)
Author
Bereska Szymon (1983- )
(1)
Bienia┼Ť Juliusz
(1)
Brown Jim
(1)
Bylicki Tomasz
(1)
Dro┼╝d┼╝ Kazimierz (1933- )
(1)
Elias Joel
(1)
Galus Zbigniew
(1)
Poniewierka Tomasz
(1)
Schulte Bernhard
(1)
Solarewicz Barbara
(1)
Voegtli Hans
(1)
Walczak Eliza
(1)
Ziemba Przemysław
(1)
┼╗mudzin Marcin
(1)
Year
2010 - 2019
(36)
2000 - 2009
(62)
1990 - 1999
(13)
1980 - 1989
(6)
1910 - 1919
(1)
Country
Germany
(107)
Switzerland
(4)
Austria
(3)
United Kingdom
(3)
Netherlands
(1)
Poland
(1)
United States
(1)
Language
German
(114)
English
(3)
French
(1)
Polish
(1)
Subject
Monety
(117)
Monety niemieckie
(96)
Medale
(92)
Medale niemieckie
(77)
Banknoty
(45)
Monety rzymskie
(42)
Numizmatyka
(41)
Rzemiosło artystyczne
(41)
Monety greckie
(37)
Pieni─ůdz zast─Öpczy
(33)
Ordery i odznaczenia
(29)
M├╝nzen und Medaillen Deutschland
(22)
M├╝nzzentrum-Rheinland (Solingen-Ohligs)
(18)
Medale europejskie
(16)
Papiery warto┼Ťciowe
(16)
Plakiety
(15)
Dr. Busso Peus Nachfolger
(14)
Zegary i zegarki
(14)
Waga
(13)
Filatelistyka
(11)
Banknoty niemieckie
(10)
Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm
(10)
Bi┼╝uteria
(9)
Monety bizantyńskie
(9)
Płacidła
(9)
Auktionshaus Ulrich Felzmann (D├╝sseldorf)
(7)
Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung (Mannheim)
(7)
Leipziger M├╝nzhandlung und Auktion Heidrun H├Âhn (Lipsk)
(7)
Odznaki i oznaki
(7)
Righetti, J.-P.
(7)
Emporium Hamburg
(6)
Masoneria
(6)
Złoto
(5)
Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung (Osnabr├╝ck)
(4)
Kartografia
(4)
Nomos
(4)
Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń)
(3)
Monety austriackie
(3)
Monety włoskie
(3)
Porcelana niemiecka
(3)
Srebro
(3)
Westf├Ąlische Auktionsgesellschaft f├╝r M├╝nzen und Medaillen
(3)
Bally-Herzog, Arthur
(2)
Br─ůz
(2)
Grafika
(2)
Inkluzje w bursztynie
(2)
Malarstwo
(2)
Medale szwajcarskie
(2)
Monety angielskie
(2)
Monety francuskie
(2)
Monety szwajcarskie
(2)
Porcelana
(2)
Schimka, Viktor
(2)
Tempelhofer M├╝nzenhaus. Matthias Senger
(2)
Auctiones (Bazylea)
(1)
Aurell, G.
(1)
Baldwin's (Londyn)
(1)
Banknoty polskie
(1)
Bech, Konrad
(1)
Berghaus, Peter
(1)
Ceramika
(1)
Classical Numismatic Group (Lancaster)
(1)
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
(1)
Fuchs, Willy
(1)
Giessener M├╝nzhandlung Dieter Gorny (Monachium)
(1)
Grafika niemiecka
(1)
Gutknecht, Hans Hermann
(1)
G├Ârler, H.
(1)
G├╝strow, K. W.
(1)
Heidelberger M├╝nzhandlung Herbert Gr├╝n
(1)
Ikony rosyjskie
(1)
Italo Vecchi
(1)
Jacques Schulman (Amsterdam)
(1)
Joy, James H.
(1)
Martini, Adolf
(1)
Matthias Flores M├╝nzhandel
(1)
Medale angielskie
(1)
Medale austriackie
(1)
Medale francuskie
(1)
Meyer-Ravenstein, Adolf
(1)
Militaria
(1)
Monasterium. Numismatische Auktionsgesellschaft. Martin Brokmeier (Monastyr)
(1)
Monety egipskie
(1)
Monety polskie
(1)
Monety rosyjskie
(1)
Monety ┼╝ydowskie
(1)
M├╝ller, Roland
(1)
M├╝nzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
(1)
M├╝nzen und Medaillen (Bazylea)
(1)
M├╝nzenhandlung Harald M├Âller (Espenau)
(1)
M├╝nzhandel Matthias Flores
(1)
Persijn, Alexander
(1)
Pick, Eckhart
(1)
Piecz─Öcie
(1)
Polskie Towarzystwo Numizmatyczne
(1)
Rudolf Kube (Berlin)
(1)
Schulte, Bernhard
(1)
Schulten und Co. M├╝nzversand
(1)
St James's Auctions
(1)
Swiss International Coin Auction
(1)
Subject: time
1701-
(119)
1801-
(119)
1901-
(119)
1001-
(118)
1101-
(118)
1201-
(118)
1301-
(118)
1401-
(118)
1501-
(118)
1601-
(118)
501-
(118)
601-
(118)
701-
(118)
801-
(118)
901-
(118)
2001-0
(58)
201-
(48)
301-
(45)
401-
(39)
101-
(17)
1-
(7)
100-1 p.n.e.
(5)
200-101 p.n.e.
(5)
300-201 p.n.e.
(5)
400-301 p.n.e.
(5)
500-401 p.n.e.
(5)
600-501 p.n.e.
(5)
Genre/Form
Katalogi aukcyjne
(115)
Katalogi numizmatyczne
(115)
119 results Filter
No cover
Book
In basket
Autor: Italo Vecchi. Auction (1 ; 1996 ; London)
Tytuł: Greek, Roman, dark ages, mediaeval and modern coins : Auction 1 : 1st and 2nd February 1996 [...] Brown's Hotel [...] London [...].
Wariant tytułu: Auction 1
Adres wydawniczy: London : Italo Vecchi, 1996.
Opis fizyczny: 46 s., [98] k. tabl. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Temat: Italo Vecchi - aukcje - 1996
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
Hasło dodatkowe: Italo Vecchi
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20059
No cover
Book
In basket
Autor: Classical Numismatic Group. Auction (1 ; 1997 ; New York)
Tytuł: Triton I : December 2-3, 1997 in conjunction with the New York International [...] The New York Marriott World Trade Center [...] New York [...].
Adres wydawniczy: Lancaster, Pennsylvania ; London : Classical Numismatic Group, 1997.
Opis fizyczny: 408 s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 395-404.
Temat: Classical Numismatic Group (Lancaster) - aukcje - 1997
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 2 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety bizantyńskie - aukcje - 5-13 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
Hasło dodatkowe: Freeman & Sear (Los Angeles)
Hasło dodatkowe: Classical Numismatic Group
This item is available in 2 branches. Expand the list to see details.
Magazyn
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 9566 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. III 19899
No cover
Book
In basket
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (46 ; 2018 ; Weil am Rhein)
Tytu┼é: Griechische M├╝nzen, keltische M├╝nzen, r├Âmische M├╝nzen, Mittelalter und Neuzeit : Auktion 46 : Beginn: Donnerstag, 15. Februar 2018, 9.30 Uhr, Gasthaus zur Krone [...] Weil am Rhein [...].
Wariant tytułu: Auktion 46
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2018.
Opis fizyczny: 216 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-10, 180-182.
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2018
Temat: Medale europejskie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-3 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 10-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
Hasło dodatkowe: Münzen und Medaillen Deutschland
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23665 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20062
No cover
Book
In basket
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. M├╝nzenauktion (74 ; 2004 ; Wien)
Tytuł: 74. Münzenauktion : Dienstag, den 7. und Mittwoch, den 8. Dezember 2004 im Hotel Ambassador [...] Wien [...].
Wariant tytułu: Vierundsiebzigste Münzenauktion
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2004.
Opis fizyczny: 311, [9] s. : il. (w tym kolor.) ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [313-316]. Indeksy.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2004
Temat: Medale - aukcje - 18-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety austriackie - aukcje - 12-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 14-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20178, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17648 (2 egz.)
No cover
Book
In basket
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (332 ; 1991 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Antike : Greek and Roman coins from a distinguished American collection, Ausland, Mittelalter, deutsche Münzen in Gold und Silber, Brandenburg-Preussen, Sachsen, 19. Jahrhundert, Reichsmünzen, Lots : Auktion 23.-28. Oktober 1991 - Hotel Intercontinental Frankfurt a. M. [...]. [Tl. 1], Textteil.
Wariant tytułu: Greek and Roman coins from a distinguished American collection, Ausland, Mittelalter, deutsche Münzen in Gold und Silber, Brandenburg-Preussen, Sachsen, 19. Jahrhundert, Reichsmünzen, Lots
Wariant tytułu: Katalog 332
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - M├╝nzhandlung, 1991.
Opis fizyczny: 195, [1] s. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5. Indeks.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 1991
Temat: Medale - aukcje - 15-20 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 10-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in 2 branches. Expand the list to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6949/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19904/1
No cover
Book
In basket
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (332 ; 1991 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Antike : Greek and Roman coins from a distinguished American collection, Ausland, Mittelalter, deutsche Münzen in Gold und Silber, Brandenburg-Preussen, Sachsen, 19. Jahrhundert, Reichsmünzen, Lots : Auktion 23.-28. Oktober 1991 - Hotel Intercontinental Frankfurt a. M. [...]. [Tl. 2], Tafelteil.
Wariant tytułu: Greek and Roman coins from a distinguished American collection, Ausland, Mittelalter, deutsche Münzen in Gold und Silber, Brandenburg-Preussen, Sachsen, 19. Jahrhundert, Reichsmünzen, Lots
Wariant tytułu: Katalog 332
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - M├╝nzhandlung, 1991.
Opis fizyczny: [2] s., 145 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 1991
Temat: Medale - aukcje - 15-20 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 10-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in 2 branches. Expand the list to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6949/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19904/2
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19912 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (398 ; 2009 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Auktion 398 : Antike, Mittelalter, Neuzeit : 28.-30. April 2009, nh-Hotel Frankfurt-City [...] Frankfurt [...].
Wariant tytułu: Antike, Mittelalter, Neuzeit
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - M├╝nzhandlung, 2009.
Opis fizyczny: 340, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Uwaga: Indeksy.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 2009
Temat: Medale - aukcje - 16-20 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 17-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 7-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20071
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Magazyn
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19898 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (400 ; 2010 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Auktion 400 : Antike, Mittelalter, Neuzeit : 22.-23. April 2010, nh-Hotel Frankfurt-City [...] Frankfurt [...].
Wariant tytułu: Antike, Mittelalter, Neuzeit
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - M├╝nzhandlung, 2010.
Opis fizyczny: 352, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Uwaga: Indeksy.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 2010
Temat: Medale - aukcje - 15-20 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 10-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20296
No cover
Book
In basket
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (403 ; 2011 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Auktion 403 : Antike, Mittelalter, Neuzeit : Sammlungen Braunschweig-Lüneburg, Thüringen, Fulda : 27.-29. April 2011, nh-Hotel Frankfurt-City [...] Frankfurt [...].
Wariant tytułu: Antike, Mittelalter, Neuzeit
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - M├╝nzhandlung, 2011.
Opis fizyczny: 648, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Uwaga: Indeksy.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 2011
Temat: Medale europejskie - aukcje - 16-20 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 11-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 2 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20034
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19915 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19921 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20045
No cover
Book
In basket
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. E-Live-Auktion (11 ; 2012 ; Wien)
Tytu┼é: 11. Elektronische Live-Auktion : Freitag, den 23. M├Ąrz 2012 ab 17.00 Uhr, Samstag, den 24. M├Ąrz 2012 ab 14.00 Uhr.
Wariant tytułu: Elfte elektronische Live-Auktion
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2012.
Opis fizyczny: 268 s. : il. kolor. ; 27 cm + Ergebnisliste : harmonijka ([6] s. złoż. ; 21 cm).
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2012
Temat: Medale - aukcje - 17-20 w
Temat: Medale austriackie - aukcje - 17-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety austriackie - aukcje - 12-20 w
Temat: Monety bizantyńskie - aukcje - 5-13 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 12-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20033
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20073
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19917 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19924 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20022
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again