Bienia┼Ť Juliusz
Brown Jim
Dro┼╝d┼╝ Kazimierz (1933- )
Elias Joel
┼╗mudzin Marcin
Tempelhofer M├╝nzenhaus. Matthias Senger
Baldwin's (Londyn)
C. G. Thieme (Lipsk)
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Fuchs, Willy
G├Ârler, H.
Leitzmann, Johann Jakob
Martini, Adolf
Matthias Flores M├╝nzhandel
Meyer-Ravenstein, Adolf
M├╝ller, Roland
Rudolf Kube (Berlin)
St James's Auctions
76 results Filter
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (29 ; 2008 ; Stuttgart)
Wariant tytułu: Auktion 29
Opis fizyczny: 108 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-5, 45. Indeks.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 13-19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 6 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 2 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Opis fizyczny: 118, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-5 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Opis fizyczny: 117, [2] s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 4 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19912 (1 egz.)
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. M├╝nzenauktion (74 ; 2004 ; Wien)
Wariant tytułu: Vierundsiebzigste Münzenauktion
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2004.
Opis fizyczny: 311, [9] s. : il. (w tym kolor.) ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [313-316]. Indeksy.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2004
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19898 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19924 (1 egz.)
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (403 ; 2011 ; Frankfurt a. M.)
Opis fizyczny: 648, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 2 w. p.n.e.-5 w
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (21 ; 2007 ; Stuttgart)
Wariant tytułu: Isles of Greece
Wariant tytułu: Auktion 21
Wariant tytułu: Sammlung James H. Joy : the isles of Greece collection
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2007.
Opis fizyczny: 125 s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Uwaga: Wst─Öp r├│wnie┼╝ w j─Öz. ang.
Temat: Joy James H. - zbiory - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2007
Temat: Br─ůz - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Autor: M├╝nzen und Medaillen (Basel). Auktion (94 ; 2003 ; Basel)
Adres wydawniczy: Basel : M├╝nzen und Medaillen, 2003.
Opis fizyczny: 23, [1] s., 13 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: M├╝nzen und Medaillen (Bazylea) - aukcje - 2003
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-3 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19914 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14696