Form of Work
Ksi─ů┼╝ki
(48)
Status
available
(26)
unknown
(23)
Branch
Magazyn
(1)
Dział
(48)
Author
Morawietz Georg
(1)
Schulte Bernhard
(1)
Spreu Alexandra
(1)
Voegtli Hans
(1)
Year
2010 - 2019
(12)
2000 - 2009
(28)
1990 - 1999
(6)
1980 - 1989
(1)
1910 - 1919
(1)
Country
Germany
(42)
Switzerland
(4)
Austria
(1)
Netherlands
(1)
Language
German
(46)
English
(1)
French
(1)
Subject
Monety
(47)
Monety niemieckie
(37)
Medale
(34)
Medale niemieckie
(34)
Monety rzymskie
(24)
Rzemiosło artystyczne
(20)
Monety greckie
(18)
Banknoty
(14)
M├╝nzzentrum-Rheinland (Solingen-Ohligs)
(12)
Ordery i odznaczenia
(11)
Monety bizantyńskie
(10)
Pieni─ůdz zast─Öpczy
(10)
Dr. Busso Peus Nachfolger
(8)
Medale europejskie
(7)
Numizmatyka
(7)
Plakiety
(7)
Bi┼╝uteria
(6)
M├╝nzen und Medaillen Deutschland
(6)
Waga
(6)
Płacidła
(5)
Zegary i zegarki
(5)
Filatelistyka
(4)
Masoneria
(4)
Odznaki i oznaki
(4)
Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm
(4)
Emporium Hamburg
(3)
Papiery warto┼Ťciowe
(3)
Righetti, J.-P.
(3)
Banknoty niemieckie
(2)
Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung (Osnabr├╝ck)
(2)
Inkluzje w bursztynie
(2)
Leipziger M├╝nzhandlung und Auktion Heidrun H├Âhn (Lipsk)
(2)
Monety francuskie
(2)
Monety włoskie
(2)
M├╝nzen und Medaillen (Bazylea)
(2)
Porcelana niemiecka
(2)
Auctiones (Bazylea)
(1)
Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń)
(1)
Auktionshaus Ulrich Felzmann (D├╝sseldorf)
(1)
Aurell, G.
(1)
Bank Leu (Zurych)
(1)
Bech, Konrad
(1)
Cervin, David R.
(1)
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
(1)
Fuchs, Willy
(1)
Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung (Monachium)
(1)
Grafika niemiecka
(1)
G├Ârler, H.
(1)
G├╝strow, K. W.
(1)
Ikony rosyjskie
(1)
Jacques Schulman (Amsterdam)
(1)
Kartografia
(1)
Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung (Mannheim)
(1)
Malarstwo
(1)
Medale francuskie
(1)
Meyer-Ravenstein, Adolf
(1)
Monety angielskie
(1)
Monety belgijskie
(1)
Monety celtyckie
(1)
Monety hiszpańskie
(1)
Monety rosyjskie
(1)
Monety szwajcarskie
(1)
Pick, Eckhart
(1)
Piecz─Öcie
(1)
Plakiety europejskie
(1)
Porcelana
(1)
Tronnier, Hagen
(1)
Wall, Bake H.
(1)
Weiler, Hanno
(1)
Westf├Ąlische Auktionsgesellschaft f├╝r M├╝nzen und Medaillen
(1)
Złoto
(1)
Subject: time
1001-
(48)
1101-
(48)
1201-
(48)
1301-
(48)
1401-
(48)
501-
(48)
601-
(48)
701-
(48)
801-
(48)
901-
(48)
1501-
(44)
1601-
(44)
1701-
(44)
1801-
(42)
1901-
(40)
201-
(24)
301-
(23)
401-
(20)
2001-0
(18)
100-1 p.n.e.
(3)
200-101 p.n.e.
(3)
300-201 p.n.e.
(3)
400-301 p.n.e.
(3)
500-401 p.n.e.
(3)
600-501 p.n.e.
(3)
1-
(1)
101-
(1)
Genre/Form
Katalogi aukcyjne
(47)
Katalogi numizmatyczne
(46)
48 results Filter
No cover
Book
In basket
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. M├╝nzenauktion (82 ; 2008 ; Wien)
Tytuł: 82. Münzenauktion : Mittwoch, den 23. bis Freitag, den 25. April 2008 in unserem Auktionssaal [...]. [Teil 1].
Wariant tytułu: Zweiundachtzigste Münzenauktion
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2008.
Opis fizyczny: 164 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 163-164.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2008
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 15 w
Temat: Monety bizantyńskie - aukcje - 6-15 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 5 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 14 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20159/1 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (130 ; 2004 ; M├╝nchen)
Tytu┼é: Antike M├╝nzen und Lots : Auktion 130 : Mo./Di., 8./9. M├Ąrz 2004 in den eigenen Gesch├Ąftsr├Ąumen / [Bearb.: Georg Morawietz].
Wariant tytułu: Auktion 130
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung, 2004.
Opis fizyczny: 193, [2] s. : il. ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung (Monachium) - aukcje - 2004
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 15 w
Temat: Monety bizantyńskie - aukcje - 5-15 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 7 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
Hasło dodatkowe: Morawietz, Georg.
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20181 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20076 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (50 ; 1990 ; Z├╝rich)
Tytu┼é: Antike M├╝nzen : kelten, griechen, r├Âmer, byzantiner : Auktion 50 : Mittwoch, 25. April 1990 im Hotel Savoy-Baur en Ville, Z├╝rich [...].
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1990.
Opis fizyczny: 81 s., [2] k. tabl., 36 s. tabl. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-5.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1990
Temat: Monety bizantyńskie - aukcje - 4-15 w
Temat: Monety celtyckie - aukcje
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 15738, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18376
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19912 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20073
No cover
Book
In basket
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (332 ; 1991 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Antike : Greek and Roman coins from a distinguished American collection, Ausland, Mittelalter, deutsche Münzen in Gold und Silber, Brandenburg-Preussen, Sachsen, 19. Jahrhundert, Reichsmünzen, Lots : Auktion 23.-28. Oktober 1991 - Hotel Intercontinental Frankfurt a. M. [...]. [Tl. 1], Textteil.
Wariant tytułu: Greek and Roman coins from a distinguished American collection, Ausland, Mittelalter, deutsche Münzen in Gold und Silber, Brandenburg-Preussen, Sachsen, 19. Jahrhundert, Reichsmünzen, Lots
Wariant tytułu: Katalog 332
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - M├╝nzhandlung, 1991.
Opis fizyczny: 195, [1] s. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5. Indeks.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 1991
Temat: Medale - aukcje - 15-20 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 10-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in 2 branches. Expand the list to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6949/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19904/1
No cover
Book
In basket
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (332 ; 1991 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Antike : Greek and Roman coins from a distinguished American collection, Ausland, Mittelalter, deutsche Münzen in Gold und Silber, Brandenburg-Preussen, Sachsen, 19. Jahrhundert, Reichsmünzen, Lots : Auktion 23.-28. Oktober 1991 - Hotel Intercontinental Frankfurt a. M. [...]. [Tl. 2], Tafelteil.
Wariant tytułu: Greek and Roman coins from a distinguished American collection, Ausland, Mittelalter, deutsche Münzen in Gold und Silber, Brandenburg-Preussen, Sachsen, 19. Jahrhundert, Reichsmünzen, Lots
Wariant tytułu: Katalog 332
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - M├╝nzhandlung, 1991.
Opis fizyczny: [2] s., 145 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 1991
Temat: Medale - aukcje - 15-20 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 10-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in 2 branches. Expand the list to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6949/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19904/2
No cover
Book
In basket
Autor: M├╝nzen und Medaillen (Basel). Auktion (95 ; 2004 ; Basel)
Tytuł: Greek, Roman and Byzantine coins, monnaies medievales et modernes de Belgique, Espagne, France, Grande Bretagne & Italie : Auktion 95 : Montag/Monday/Lundi, October 4th, 2004, Hotel Hilton [...] Basel [...] / [catalogue: Bernhard Schulte and Hans Voegtli].
Wariant tytułu: Auktion 95
Adres wydawniczy: Basel : M├╝nzen und Medaillen, 2004.
Opis fizyczny: 117, [2] s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 11-12, 53-54.
Uwaga: Tekst w j─Öz. ang. i fr.
Temat: M├╝nzen und Medaillen (Bazylea) - aukcje - 2004
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 14-18 w
Temat: Monety belgijskie - aukcje - 14-17 w
Temat: Monety bizantyńskie - aukcje - 6-7 w
Temat: Monety francuskie - aukcje - 13-19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety hiszpańskie - aukcje - 14-15 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety włoskie - aukcje - 13-19 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
Hasło dodatkowe: Schulte, Bernhard.
Hasło dodatkowe: Voegtli, Hans.
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19927
No cover
Book
In basket
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (400 ; 2010 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Auktion 400 : Antike, Mittelalter, Neuzeit : 22.-23. April 2010, nh-Hotel Frankfurt-City [...] Frankfurt [...].
Wariant tytułu: Antike, Mittelalter, Neuzeit
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - M├╝nzhandlung, 2010.
Opis fizyczny: 352, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Uwaga: Indeksy.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 2010
Temat: Medale - aukcje - 15-20 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 10-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20296
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20293
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20022
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19917 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (204 ; 2012 ; Osnabr├╝ck)
Tytu┼é: M├╝nzen aus der Welt der Antike : Auktion 204 : Montag, 12. M├Ąrz 2012 [...] Steigenberger Hotel Remarque Osnabr├╝ck [...] / [Bearb. Alexandra Spreu et al.].
Wariant tytułu: Auktion 204
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 2012.
Opis fizyczny: 163, [13] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Słowniczek terminów w jęz. niem., ang., fr., wł. i ros. s. [174-175]. Indeks.
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung (Osnabr├╝ck) - aukcje - 2012
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 18 w
Temat: Monety - islam - aukcje - 8-18 w
Temat: Monety bizantyńskie - aukcje - 5-15 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 6 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
Hasło dodatkowe: Spreu, Alexandra.
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19962
No cover
Book
In basket
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (404 ; 2011 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Auktion 404 : Antike, Mittelalter, Neuzeit, Papiergeld : 2.-4. November 2011, nh-Hotel Frankfurt-City [...] Frankfurt [...].
Wariant tytułu: Antike, Mittelalter, Neuzeit, Papiergeld
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - M├╝nzhandlung, 2011.
Opis fizyczny: 464, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Uwaga: Indeksy.
Temat: Pick Eckhart (1941- ) - zbiory - aukcje
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 2011
Temat: Banknoty - aukcje - 18-21 w
Temat: Medale - aukcje - 15-20 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 17-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-7 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 11-21 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-4 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20035
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20020
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19920 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (94 ; 2004 ; Osnabr├╝ck)
Tytuł: Münzkunst der antiken Welt : die Sammlung Prof. Dr. Hagen Tronnier u. a. : 94. Auktion : 27. - 28. September 2004, Steigenberger Hotel Remarque Osnabrück [...].
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 2004.
Opis fizyczny: 288 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 272-276. Indeks.
Temat: Tronnier Hagen (1925- ) - zbiory
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung (Osnabr├╝ck) - aukcje - 2004
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-15 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Hasło dodatkowe: Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14662
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 16519/1, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19905/1
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 16519/2, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19905/2
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again