13 results Filter
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Auktion (142 ; 2005 ; M├╝nchen)
Opis fizyczny: 280 s. : il. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 14 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Temat: Piecz─Öcie - aukcje - 1-14 w
Opis fizyczny: 161, [15] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Opis fizyczny: 153, [2] s. : il. ; 27 cm.
Uwaga: Nr cz─Ö┼Ťci na ok┼é.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2007
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 5 w. p.n.e. - 5 w
Opis fizyczny: 117, [2] s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 4 w
Opis fizyczny: 164 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 15 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 5 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 2 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. M├╝nzenauktion (74 ; 2004 ; Wien)
Wariant tytułu: Vierundsiebzigste Münzenauktion
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2004.
Opis fizyczny: 311, [9] s. : il. (w tym kolor.) ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [313-316]. Indeksy.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2004
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20178, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17648 (2 egz.)
Autor: Swiss International Coin Auction. Auction (4 ; 2011 ; Z├╝rich)
Tytuł: Münzen, Medaillen & Banknoten : Auktion 4 : 25. und 31. Oktober - 01. November 2011, Zürich, Hotel Savoy-Baur en Ville [...].
Wariant tytułu: Auktion 4
Wariant tytułu: Numismatic coins, medals & banknotes
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Swiss International Coin Auction, 2011.
Opis fizyczny: 400 s. : il. kolor. ; 24 cm.
Uwaga: Tekst w j─Öz. niem. i ang.
Temat: Swiss International Coin Auction - aukcje - 2011
Temat: Banknoty - aukcje - 14-20 w
Temat: Medale - aukcje - 14-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 21 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27935 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20276
Autor: Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique. Auktion (44 ; 2018 ; Kehl)
Tytu┼é: Auktion 44 : M├╝nzen und Kunst der Antike : Donnerstag, 13. September 2018 - 16.00 Uhr / [Bearbeitung: Paul-Francis Jacquier, Petra H├Âhne, Sabine Poiger, Alix Jacquier].
Wariant tytułu: Münzen und Kunst der Antike
Adres wydawniczy: Kehl am Rhein : Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique, 2018.
Opis fizyczny: 111 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Temat: Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique (Kehl) - aukcje - 2018
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-14 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 19-21 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 8 w. p.n.e.-10 w
Hasło dodatkowe: Jacquier, Paul-Francis.
Has┼éo dodatkowe: H├Âhne, Petra Lilith.
Hasło dodatkowe: Poiger, Sabine.
Hasło dodatkowe: Jacquier, Alix.
Hasło dodatkowe: Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23853
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20118 (1 egz.)