Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
36 results Filter
Autor: Aurea Numismatika. Aukce (29 ; 2009 ; Praha)
Wariant tytułu: Dvacátdevátá aukce
Wariant tytu┼éu: Sb├şrka antick├Żch minc├ş
Adres wydawniczy: Praha : Aurea Numismatika, 2009.
Opis fizyczny: 112 s. : il. kolor. ; 28 cm.
Uwaga: Skr├│ty bibliogr. s. 5.
Temat: Aurea Numismatika Praga - aukcje - 2009
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 10 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20273
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (46 ; 2018 ; Weil am Rhein)
Wariant tytułu: Auktion 46
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2018.
Opis fizyczny: 216 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-10, 180-182.
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2018
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (332 ; 1991 ; Frankfurt a. M.)
Wariant tytułu: Katalog 332
Opis fizyczny: 195, [1] s. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5. Indeks.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 1991
Wariant tytułu: Katalog 332
Opis fizyczny: [2] s., 145 s. tabl. ; 26 cm.
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (400 ; 2010 ; Frankfurt a. M.)
Opis fizyczny: 352, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Autor: Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique. Auktion (43 ; 2017 ; Kehl)
Tytu┼é: Auktion 43 : M├╝nzen und Kunst der Antike : [...] Freitag, 15. September 2017 - 16.00 Uhr / [Bearbeitung: Paul-Francis Jacquier, Petra H├Âhne, Sabine Poiger, Alix Jacquier].
Wariant tytułu: Münzen und Kunst der Antike
Adres wydawniczy: Kehl am Rhein : Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique, 2017.
Opis fizyczny: 131 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Temat: Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique Kehl - aukcje - 2017
Temat: Bi┼╝uteria - aukcje - 1-10 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-9 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 19-21 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 4 w. p.n.e.-10 w
Hasło dodatkowe: Jacquier, Paul-Francis.
Has┼éo dodatkowe: H├Âhne, Petra Lilith.
Hasło dodatkowe: Poiger, Sabine.
Hasło dodatkowe: Jacquier, Alix.
Hasło dodatkowe: Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23550 (1 egz.)
Autor: Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique. Auktion (44 ; 2018 ; Kehl)
Tytu┼é: Auktion 44 : M├╝nzen und Kunst der Antike : Donnerstag, 13. September 2018 - 16.00 Uhr / [Bearbeitung: Paul-Francis Jacquier, Petra H├Âhne, Sabine Poiger, Alix Jacquier].
Adres wydawniczy: Kehl am Rhein : Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique, 2018.
Opis fizyczny: 111 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Temat: Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique Kehl - aukcje - 2018
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-14 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 8 w. p.n.e.-10 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23853
Autor: Emporium Hamburg. Auktion (64 ; 2010 ; Hamburg)
Tytuł: Auktions-Katalog : 64. Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010.
Wariant tytułu: 64. Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010
Wariant tytułu: Vierundsechzigste Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010
Adres wydawniczy: Hamburg : Emporium Hamburg, 2010.
Opis fizyczny: [20], 433, [3] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Temat: Emporium Hamburg - aukcje - 2010
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 2 w. p.n.e.-5 w
Temat: Płacidła - aukcje
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20113 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20385
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (399 ; 2009 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Auktion 399 : Antike, Mittelalter, Neuzeit : 04.-06. November 2009, nh-Hotel Frankfurt-City [...] Frankfurt [...].
Opis fizyczny: 391, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 2009
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20432
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20012
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (18 ; 2005 ; Stuttgart)
Tytuł: Sammlung J.-P. Righetti Teil 6, Münzen des Heiligen Landes, Bodenseebrakteaten, Deutsches Kaiserreich, numismatische Literatur : Auktion 18 : Mittwoch, 5. Oktober 2005, 9 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 18
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2005.
Opis fizyczny: 104 s. : il. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-5, 51-52.
Temat: Righetti J.-P. - zbiory
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2005
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 18-19 w
Temat: Monety - aukcje - Palestyna - 1-3 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 18-21 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19919 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20158 (1 egz.)