Jasi┼äski Maciej (1987- )
Sroka ┼üukasz Tomasz (1979- )
France
Netherlands
Amos, Paul
Antykwariat Dawid Janas (Warszawa)
Berliner M├╝nzauktion-Org. M├╝nzhandlung Priese & Mehlhausen
Comptoir G├ęn├ęral Financier (Pary┼╝)
Doorninck, D. J. van
Ksi─ů┼╝ka
Noguet
Olivier Chaponni├Ęre (Genewa)
Peck Robert
Piasa (Pary┼╝)
105 results Filter
Autor: Comptoir G├ęn├ęral Financier Vente sur Offres (4 ; 1998 ; Paris)
Tytuł: Monnaies IV : vente sur offres : date de clôture - 26 juin 1998 [...].
Adres wydawniczy: Paris : ├ëditions Les Chevau-L├ęgers, cop. 1998.
Opis fizyczny: XXII, 378 s. : il. ; 21 cm.
Uwaga: Bibliogr. na wew. s. okł. Indeks.
Temat: Comptoir G├ęn├ęral Financier Pary┼╝ - aukcje - 1998
Temat: Monety francuskie - aukcje - 5 w. p.n.e.-20 w
ISBN: 2-903629-09-9
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 22848 (1 egz.)
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch Wiedeń - aukcje - 2012
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Opis fizyczny: 408 s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Temat: Classical Numismatic Group Lancaster - aukcje - 1997
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 2 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. III 19899
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (401 ; 2010 ; Frankfurt a. M.)
Opis fizyczny: 117, [7] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Opis fizyczny: 232, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung Monachium - aukcje - 2010
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 4 w
Autor: Olivier Chaponni├Ęre (Genewa). Vente sur Offres (5 ; 2009 ; Gen├Ęve)
Tytu┼é: Monnaies, m├ędailles : vente sur offres No 5, cl├┤ture le 17 mars 2009.
Adres wydawniczy: Gen├Ęve : Olivier Chaponni├Ęre, 2009.
Opis fizyczny: 119, [1] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Uwaga: Na s. tyt. ekslibris: "Ex Libris Mirosław Kruszyński. Dar".
Temat: Olivier Chaponni├Ęre Genewa - aukcje - 2009
Temat: Monety - aukcje - 14-21 w
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p.n.e.-4 w
ISBN: 2-940279-03-9
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (101 ; 2005 ; Osnabr├╝ck)
Tytuł: Münzen und Medaillen aus Antike, Mittelalter und Neuzeit : 101. Auktion : 22. Juni 2005, Steigenberger Hotel Remarque Osnabrück [...].
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 2005.
Opis fizyczny: 244 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 222-233. Indeks.
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung Osnabr├╝ck - aukcje - 2005
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p.n.e.-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14669
Tytuł: 82. Münzenauktion : Mittwoch, den 23. bis Freitag, den 25. April 2008 in unserem Auktionssaal [...]. [Teil 2].
Opis fizyczny: 312 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 309-311.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch Wiedeń - aukcje - 2008
Temat: Medale austriackie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 5-20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20159/2 (1 egz.)
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. Fernauktion (10 ; 2006 ; Wien)
Tytu┼é: 10. Fernauktion : Donnerstag, den 2. M├Ąrz 2006, 17.00 Uhr. Katalog 3.
Wariant tytułu: Mittelalter, Neuzeit, Medaillen
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2006.
Opis fizyczny: 192 s. : il. ; 27 cm.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch Wiedeń - aukcje - 2006
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 20-21 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18299/3
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21585
Autor: Étienne Bourgey. Vente (1912 ; Paris)
Tytu┼é: Monnaies romaines, monnaies ├ętrang├Ęres, m├ędailles, jetons : vente [...] a Paris, H├┤tel des Commissaires-Priseurs [...] : le lundi 26 f├ęvrier 1912 [...].
Adres wydawniczy: Paris : Étienne Bourgey, 1912.
Opis fizyczny: 34 s. ; 24 cm.
Temat: Étienne Bourgey Paryż - aukcje - 1912
Temat: Monety - aukcje - do 19 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - do 5 w
Hasło dodatkowe: Étienne Bourgey
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 13907 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. II 1295 s.z.
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (171 ; 2010 ; Osnabr├╝ck)
Tytu┼é: Gepr├Ągtes Gold aus drei Jahrtausenden, deutsche M├╝nzen ab 1871 - die Sammlung Prof. Nikolaus Otto u. a. : Auktion 171 : Mittwoch, 23. Juni 2010 [...] - Donnerstag, 24. Juni 2010 [...], Steigenberger Hotel Remarque Osnabr├╝ck [...] / [Bearb. Alexandra Spreu et al.].
Wariant tytułu: Auktion 171
Opis fizyczny: 189, [11] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Otto Nikolaus - zbiory - aukcje - 19-20 w
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung Osnabr├╝ck - aukcje - 2010
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p.n.e.-21 w
Temat: Złoto - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e.-21 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20360
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (15 ; 1976 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1976.
Opis fizyczny: 88, [2] s., 28 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Bank Leu Zurych - aukcje - 1976
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-1 w
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 290 s.z. (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8290 (1 egz.)
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. M├╝nzenauktion (74 ; 2004 ; Wien)
Wariant tytułu: Vierundsiebzigste Münzenauktion
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2004.
Opis fizyczny: 311, [9] s. : il. (w tym kolor.) ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [313-316]. Indeksy.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch Wiedeń - aukcje - 2004
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w