Bermann Josef
Jasi┼äski Maciej (1987- )
Sroka ┼üukasz Tomasz (1979- )
1860 - 1869
Villemard, Achilles
59 results Filter
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (182 ; 2011 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: Auktion 182
Opis fizyczny: 171, [9] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 16 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Opis fizyczny: 232, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (379 ; 2004 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Auktion 379 : Mittelalter, Neuzeit, Slg. Prof. Dr. Karl - Wolfgang Mundry: Medaillen der Renaissance und des Barock, Slg. s.D. Ernst Diether Prinz zu Ysenburg und Büdingen: Das Haus Ysenburg, Slg. Habsburg, Teil II, Reichsmünzen, Lots, Literatur : 29.-30. April 2004, Saalbau - Haus Gutleut [...] Frankfurt [...].
Wariant tytułu: Mittelalter, Neuzeit, Slg. Prof. Dr. Karl - Wolfgang Mundry: Medaillen der Renaissance und des Barock, Slg. s.D. Ernst Diether Prinz zu Ysenburg und Büdingen: das Haus Ysenburg, Slg. Habsburg, Teil II, Reichsmünzen, Lots, Literatur
Wariant tytułu: Mittelalter und Neuzeit
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - M├╝nzhandlung, 2004.
Opis fizyczny: 296 s. : il. ; 28 cm.
Uwaga: Bibliogr. przy rozdz. Indeksy.
Temat: Mundry Karl-Wolfgang - zbiory - aukcje - 16-18 w
Temat: Diether Ernst - zbiory - aukcje - 5 w. p.n.e.-20 w
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 2004
Temat: Medale austriackie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety austriackie - aukcje - 16-19 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20063
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20131 (1 egz.)
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (171 ; 2010 ; Osnabr├╝ck)
Tytu┼é: Gepr├Ągtes Gold aus drei Jahrtausenden, deutsche M├╝nzen ab 1871 - die Sammlung Prof. Nikolaus Otto u. a. : Auktion 171 : Mittwoch, 23. Juni 2010 [...] - Donnerstag, 24. Juni 2010 [...], Steigenberger Hotel Remarque Osnabr├╝ck [...] / [Bearb. Alexandra Spreu et al.].
Wariant tytułu: Auktion 171
Opis fizyczny: 189, [11] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Otto Nikolaus - zbiory - aukcje - 19-20 w
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p.n.e.-21 w
Temat: Złoto - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e.-21 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20360
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21586
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. Fernauktion (10 ; 2006 ; Wien)
Tytu┼é: 10. Fernauktion : Donnerstag, den 2. M├Ąrz 2006, 17.00 Uhr. Katalog 3.
Wariant tytułu: Mittelalter, Neuzeit, Medaillen
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2006.
Opis fizyczny: 192 s. : il. ; 27 cm.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2006
Temat: Monety - aukcje - 5-20 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 20-21 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18299/3
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20108 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20013
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (403 ; 2011 ; Frankfurt a. M.)
Opis fizyczny: 648, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 2 w. p.n.e.-5 w
Autor: Emporium Hamburg. Auktion (64 ; 2010 ; Hamburg)
Tytuł: Auktions-Katalog : 64. Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010.
Wariant tytułu: 64. Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010
Wariant tytułu: Vierundsechzigste Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010
Adres wydawniczy: Hamburg : Emporium Hamburg, 2010.
Opis fizyczny: [20], 433, [3] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Temat: Emporium Hamburg - aukcje - 2010
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Płacidła - aukcje
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 20 w
Tytuł: 82. Münzenauktion : Mittwoch, den 23. bis Freitag, den 25. April 2008 in unserem Auktionssaal [...]. [Teil 2].
Opis fizyczny: 312 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 309-311.
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20159/2 (1 egz.)
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (46 ; 2018 ; Weil am Rhein)
Wariant tytułu: Auktion 46
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2018.
Opis fizyczny: 216 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-10, 180-182.
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2018
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Autor: UBS. Gold & Numismatik. Auktion (85 ; 2010 ; Z├╝rich)
Wariant tytułu: 85. Auktion
Wariant tytułu: Fünfundachtzigste Auktion
Wariant tytułu: Gold and silver coins : Auction 85
Adres wydawniczy: Z├╝rich : UBS. Gold & Numismatik, cop. 2010.
Opis fizyczny: 496 s. : il. kolor. ; 24 cm.
Temat: UBS. Gold & Numismatik - aukcje - 2010
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 12-21 w
Temat: Monety szwajcarskie - aukcje - 11-20 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 16-20 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e.-20 w
Temat: Zegary i zegarki - aukcje - Szwajcaria - 19-20 w
Temat: Złoto - wyroby - aukcje - 4 w. p.n.e.-21 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 16519/1, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19905/1
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 16519/2, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19905/2