Jasiński Maciej (1987- )
Sroka Łukasz Tomasz (1979- )
Amos, Paul (1901-1988)
Antykwariat Dawid Janas (Warszawa)
Comptoir Général Financier (Paryż)
Doorninck, D. J. van
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
Noguet
Olivier Chaponnière (Genewa)
Peck, Robert
Piasa (Paryż)
Plakiety polskie
Reece, R. W.
98 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20023 sygn. III 20023 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14669 sygn. III 14669 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 9566 sygn. III 9566 (1 egz.)
Bibliogr. na wew. s. okł. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 22848 sygn. II 22848 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 290 s.z. sygn. III 290 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 8290 sygn. III 8290 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. II 1306 s.z. sygn. II 1306 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 13884 sygn. II 13884 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20379 sygn. III 20379 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20391 sygn. III 20391 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20033 sygn. III 20033 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14391 sygn. III 14391 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 19913 sygn. III 19913 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 19916 sygn. III 19916 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 23665 sygn. III 23665 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20024 sygn. III 20024 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 6949/1 sygn. III 6949/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 6949/2 sygn. III 6949/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20062 sygn. III 20062 (1 egz.)
Na s. tyt. ekslibris: "Ex Libris Mirosław Kruszyński. Dar".
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 17660 sygn. III 17660 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20071 sygn. III 20071 (1 egz.)