Jasi┼äski Maciej (1987- )
Sroka ┼üukasz Tomasz (1979- )
Netherlands
Antykwariat Dawid Janas (Warszawa)
Berliner M├╝nzauktion-Org. M├╝nzhandlung Priese & Mehlhausen
Comptoir G├ęn├ęral Financier (Pary┼╝)
Doorninck, D. J. van
Noguet
Olivier Chaponni├Ęre (Genewa)
Plakiety polskie
Stanisław August Poniatowski
97 results Filter
Opis fizyczny: 408 s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 2 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. III 19899
Autor: Comptoir G├ęn├ęral Financier Vente sur Offres (4 ; 1998 ; Paris)
Tytuł: Monnaies IV : vente sur offres : date de clôture - 26 juin 1998 [...].
Adres wydawniczy: Paris : ├ëditions Les Chevau-L├ęgers, cop. 1998.
Opis fizyczny: XXII, 378 s. : il. ; 21 cm.
Uwaga: Bibliogr. na wew. s. okł. Indeks.
Temat: Comptoir G├ęn├ęral Financier (Pary┼╝) - aukcje - 1998
Temat: Monety francuskie - aukcje - 5 w. p.n.e.-20 w
ISBN: 2-903629-09-9
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 22848 (1 egz.)
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2012
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (401 ; 2010 ; Frankfurt a. M.)
Opis fizyczny: 117, [7] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Autor: Italo Vecchi. Auction (1 ; 1996 ; London)
Wariant tytułu: Auction 1
Adres wydawniczy: London : Italo Vecchi, 1996.
Opis fizyczny: 46 s., [98] k. tabl. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Temat: Italo Vecchi - aukcje - 1996
Hasło dodatkowe: Italo Vecchi
Opis fizyczny: 232, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 4 w
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (46 ; 2018 ; Weil am Rhein)
Wariant tytułu: Auktion 46
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2018.
Opis fizyczny: 216 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-10, 180-182.
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2018
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-3 w
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. M├╝nzenauktion (74 ; 2004 ; Wien)
Wariant tytułu: Vierundsiebzigste Münzenauktion
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2004.
Opis fizyczny: 311, [9] s. : il. (w tym kolor.) ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [313-316]. Indeksy.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2004
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (332 ; 1991 ; Frankfurt a. M.)
Wariant tytułu: Katalog 332
Opis fizyczny: 195, [1] s. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5. Indeks.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 1991
Wariant tytułu: Katalog 332
Opis fizyczny: [2] s., 145 s. tabl. ; 26 cm.
Autor: Olivier Chaponni├Ęre (Genewa). Vente sur Offres (5 ; 2009 ; Gen├Ęve)
Tytu┼é: Monnaies, m├ędailles : vente sur offres No 5, cl├┤ture le 17 mars 2009.
Adres wydawniczy: Gen├Ęve : Olivier Chaponni├Ęre, 2009.
Opis fizyczny: 119, [1] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Uwaga: Na s. tyt. ekslibris: "Ex Libris Mirosław Kruszyński. Dar".
Temat: Olivier Chaponni├Ęre (Genewa) - aukcje - 2009
Temat: Monety - aukcje - 14-21 w
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p.n.e.-4 w
ISBN: 2-940279-03-9
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (398 ; 2009 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Auktion 398 : Antike, Mittelalter, Neuzeit : 28.-30. April 2009, nh-Hotel Frankfurt-City [...] Frankfurt [...].
Opis fizyczny: 340, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 2009
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 7-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20071
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (101 ; 2005 ; Osnabr├╝ck)
Tytuł: Münzen und Medaillen aus Antike, Mittelalter und Neuzeit : 101. Auktion : 22. Juni 2005, Steigenberger Hotel Remarque Osnabrück [...].
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 2005.
Opis fizyczny: 244 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 222-233. Indeks.
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung (Osnabr├╝ck) - aukcje - 2005
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p.n.e.-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14669