Bermann Josef
Bouvy Ghislain
Jasi┼äski Maciej (1987- )
Sroka ┼üukasz Tomasz (1979- )
1860 - 1869
Netherlands
Berliner M├╝nzauktion-Org. M├╝nzhandlung Priese & Mehlhausen
Doorninck, D. J. van
Noguet
Plakiety polskie
Stanisław August Poniatowski
Thys, Michel
Villemard, Achilles
70 results Filter
Opis fizyczny: 118, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-5 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 2 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (193 ; 2011 ; Osnabr├╝ck)
Wariant tytułu: Auktion 193
Opis fizyczny: 180, [8] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Autor: UBS. Gold & Numismatik. Auktion (84 ; 2010 ; Basel)
Tytuł: Gold- und Silbermünzen : 84. Auktion : 19.-20. Januar 2010, Basel, Hotel Radisson SAS [...].
Wariant tytułu: 84. Auktion
Wariant tytułu: Veirundachtzigste Auktion
Wariant tytułu: Gold and silver coins
Wariant tytułu: Auction 84
Adres wydawniczy: Basel : UBS. Gold & Numismatik, cop. 2010.
Opis fizyczny: 503 s. : il. kolor. ; 24 cm.
Temat: UBS. Gold & Numismatik - aukcje - 2010
Temat: Banknoty szwajcarskie - aukcje - 19-20 w
Temat: Medale - aukcje - 15-21 w
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety szwajcarskie - aukcje - 16-21 w
Temat: Papiery warto┼Ťciowe - aukcje - Szwajcaria - 19 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e.-20 w
Temat: Złoto - wyroby - aukcje - 4 w. p.n.e.-21 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 28091 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 13884 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. II 1306 s.z.
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. M├╝nzenauktion (74 ; 2004 ; Wien)
Wariant tytułu: Vierundsiebzigste Münzenauktion
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2004.
Opis fizyczny: 311, [9] s. : il. (w tym kolor.) ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [313-316]. Indeksy.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2004
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (403 ; 2011 ; Frankfurt a. M.)
Opis fizyczny: 648, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 2 w. p.n.e.-5 w
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (15 ; 1976 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1976.
Opis fizyczny: 88, [2] s., 28 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1976
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-1 w
Autor: UBS. Gold & Numismatik. Auktion (83 ; 2009 ; Z├╝rich)
Tytuł: Gold- und Silbermünzen : 83. Auktion : 08.-10. September 2009, Zürich, Hotel Savoy-Baur en Ville [...].
Wariant tytułu: 83. Auktion
Wariant tytułu: Dreiundachtzigste Auktion
Wariant tytułu: Gold and silver coins : Auction 83
Adres wydawniczy: Z├╝rich : UBS. Gold & Numismatik, cop. 2009.
Opis fizyczny: 626 s. : il. kolor. ; 24 cm.
Temat: UBS. Gold & Numismatik - aukcje - 2009
Temat: Banknoty - aukcje - 19-21 w
Temat: Monety szwajcarskie - aukcje - 10-21 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 17-20 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e.-21 w
Temat: Zegary i zegarki - aukcje - Szwajcaria - 20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 28219, Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24899 (2 egz.)
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (171 ; 2010 ; Osnabr├╝ck)
Tytu┼é: Gepr├Ągtes Gold aus drei Jahrtausenden, deutsche M├╝nzen ab 1871 - die Sammlung Prof. Nikolaus Otto u. a. : Auktion 171 : Mittwoch, 23. Juni 2010 [...] - Donnerstag, 24. Juni 2010 [...], Steigenberger Hotel Remarque Osnabr├╝ck [...] / [Bearb. Alexandra Spreu et al.].
Wariant tytułu: Auktion 171
Opis fizyczny: 189, [11] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Otto Nikolaus - zbiory - aukcje - 19-20 w
Temat: Złoto - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e.-21 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20360
Autor: Br├╝der Egger. Auktions-Katalog (1869 ; Wien)
Tytu┼é: Auctions-Katalog der an seltenen und sch├Ânen St├╝cken reichen Sammlungen, enthaltend I. Polnische M├╝nzen und Medaillen, III. Ungarische und siebenb├╝rgische M├╝nzen des Herrn Achilles Villemard [...], II. Antike M├╝nzen und Kreuzfahrer [...], deren ├Âffentliche Versteigerung unter der Leitung des Dr. Egger : Montag den 29. November 1869 und die folgende Tage stattfindet.
Adres wydawniczy: Wien : Josef Bermann, 1869 (Wien : M. Bettelheim & H. Gerbers).
Opis fizyczny: [6], 72, 52, [1], 45 s. : err. ; 22 cm.
Uwaga: Przy opisie cz. 1 aukcji: Polnische M├╝nz- und Medaillensammlung des Herrn Achilles Villemard [...] uzup. r─Ök─ů A. Ryszarda dotycz─ůce w┼éa┼Ťciciela zbioru: "(;) siostrze┼äca L[eona] Mikockiego".
Temat: Villemard Achilles (1840-1881) - zbiory - aukcje - 10-19 w
Temat: Brüder Egger (Wiedeń) - aukcje - 1869
Temat: Medale polskie - aukcje - 16-19 w
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety polskie - aukcje - 10-19 w
Hasło dodatkowe: Bermann, Josef.
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 1404 s.z. (1 egz.)
Autor: M├╝nzen und Medaillen (Basel). Auktion (92 ; 2002 ; Basel)
Tytuł: The collection of "A friend of the Romans" : Roman portrait coins and his numismatic library : Auktion 92 : Friday, November 22, 2002, 10:00 am, Hotel Hilton [...] Basel [...] / [catalogue: Ursula Kampmann et al.].
Wariant tytułu: Auktion 92
Wariant tytułu: Roman portrait coins and his numismatic library
Wariant tytułu: Portrait art in Roman coinage - the collection of "A friend of the Romans", numismatic literature
Adres wydawniczy: Basel : M├╝nzen und Medaillen, 2002.
Opis fizyczny: 183, [1] s., 8 s. tabl. kolor. : il. ; 26 cm.
Temat: M├╝nzen und Medaillen (Bazylea) - aukcje - 2002
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 19-21 w
Hasło dodatkowe: Kampmann, Ursula (1964- ).
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19926