Bouvy Ghislain
Berliner M├╝nzauktion-Org. M├╝nzhandlung Priese & Mehlhausen
Olivier Chaponni├Ęre (Genewa)
Stanisław August Poniatowski
Thys, Michel
52 results Filter
Autor: UBS. Gold & Numismatik. Auktion (84 ; 2010 ; Basel)
Tytuł: Gold- und Silbermünzen : 84. Auktion : 19.-20. Januar 2010, Basel, Hotel Radisson SAS [...].
Wariant tytułu: 84. Auktion
Wariant tytułu: Veirundachtzigste Auktion
Wariant tytułu: Gold and silver coins
Wariant tytułu: Auction 84
Adres wydawniczy: Basel : UBS. Gold & Numismatik, cop. 2010.
Opis fizyczny: 503 s. : il. kolor. ; 24 cm.
Temat: UBS. Gold & Numismatik - aukcje - 2010
Temat: Banknoty szwajcarskie - aukcje - 19-20 w
Temat: Medale - aukcje - 15-21 w
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety szwajcarskie - aukcje - 16-21 w
Temat: Papiery warto┼Ťciowe - aukcje - Szwajcaria - 19 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e.-20 w
Temat: Złoto - wyroby - aukcje - 4 w. p.n.e.-21 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 28091 (1 egz.)
Autor: UBS. Gold & Numismatik. Auktion (83 ; 2009 ; Z├╝rich)
Tytuł: Gold- und Silbermünzen : 83. Auktion : 08.-10. September 2009, Zürich, Hotel Savoy-Baur en Ville [...].
Wariant tytułu: 83. Auktion
Wariant tytułu: Dreiundachtzigste Auktion
Wariant tytułu: Gold and silver coins : Auction 83
Adres wydawniczy: Z├╝rich : UBS. Gold & Numismatik, cop. 2009.
Opis fizyczny: 626 s. : il. kolor. ; 24 cm.
Temat: UBS. Gold & Numismatik - aukcje - 2009
Temat: Banknoty - aukcje - 19-21 w
Temat: Monety szwajcarskie - aukcje - 10-21 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 17-20 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e.-21 w
Temat: Zegary i zegarki - aukcje - Szwajcaria - 20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 28219, Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24899 (2 egz.)
Autor: Olivier Chaponni├Ęre (Genewa). Vente sur Offres (5 ; 2009 ; Gen├Ęve)
Tytu┼é: Monnaies, m├ędailles : vente sur offres No 5, cl├┤ture le 17 mars 2009.
Adres wydawniczy: Gen├Ęve : Olivier Chaponni├Ęre, 2009.
Opis fizyczny: 119, [1] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Uwaga: Na s. tyt. ekslibris: "Ex Libris Mirosław Kruszyński. Dar".
Temat: Olivier Chaponni├Ęre (Genewa) - aukcje - 2009
Temat: Monety - aukcje - 14-21 w
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p.n.e.-4 w
ISBN: 2-940279-03-9
Opis fizyczny: 232, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2012
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (171 ; 2010 ; Osnabr├╝ck)
Tytu┼é: Gepr├Ągtes Gold aus drei Jahrtausenden, deutsche M├╝nzen ab 1871 - die Sammlung Prof. Nikolaus Otto u. a. : Auktion 171 : Mittwoch, 23. Juni 2010 [...] - Donnerstag, 24. Juni 2010 [...], Steigenberger Hotel Remarque Osnabr├╝ck [...] / [Bearb. Alexandra Spreu et al.].
Wariant tytułu: Auktion 171
Opis fizyczny: 189, [11] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Otto Nikolaus - zbiory - aukcje - 19-20 w
Temat: Złoto - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e.-21 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20360
Autor: UBS. Gold & Numismatik. Auktion (85 ; 2010 ; Z├╝rich)
Wariant tytułu: 85. Auktion
Wariant tytułu: Fünfundachtzigste Auktion
Wariant tytułu: Gold and silver coins : Auction 85
Adres wydawniczy: Z├╝rich : UBS. Gold & Numismatik, cop. 2010.
Opis fizyczny: 496 s. : il. kolor. ; 24 cm.
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 12-21 w
Temat: Monety szwajcarskie - aukcje - 11-20 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 16-20 w
Temat: Zegary i zegarki - aukcje - Szwajcaria - 19-20 w
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (400 ; 2010 ; Frankfurt a. M.)
Opis fizyczny: 352, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Autor: M├╝nzen und Medaillen (Basel). Auktion (92 ; 2002 ; Basel)
Tytuł: The collection of "A friend of the Romans" : Roman portrait coins and his numismatic library : Auktion 92 : Friday, November 22, 2002, 10:00 am, Hotel Hilton [...] Basel [...] / [catalogue: Ursula Kampmann et al.].
Wariant tytułu: Auktion 92
Wariant tytułu: Roman portrait coins and his numismatic library
Wariant tytułu: Portrait art in Roman coinage - the collection of "A friend of the Romans", numismatic literature
Adres wydawniczy: Basel : M├╝nzen und Medaillen, 2002.
Opis fizyczny: 183, [1] s., 8 s. tabl. kolor. : il. ; 26 cm.
Temat: M├╝nzen und Medaillen (Bazylea) - aukcje - 2002
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 19-21 w
Hasło dodatkowe: Kampmann, Ursula (1964- ).
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19926
Autor: Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk. Aukcja (15 ; 2018 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja 15 : sesja I (26 maja) loty 1-1075, sesja II (27 maja) loty 1076-2012 : aukcja internetowa : 26 i 27 maja 2018, Warszawa / [opis przedmiotów Jacek Michalski, Michał Niemczyk].
Adres wydawniczy: Warszawa : Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk, 2018.
Opis fizyczny: [3], 154, 134, [2] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Uwaga: ISSN 2082-2340.
Temat: Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk (Warszawa) - aukcje - 2018
Temat: Banknoty polskie - aukcje - 19-20 w
Temat: Monety polskie - aukcje - 11-21 w
Hasło dodatkowe: Michalski, Jacek.
Hasło dodatkowe: Niemczyk, Michał.
Hasło dodatkowe: Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23661 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20386