France
Amos, Paul
Peck Robert
Piasa (Paryż)
Reece R. W.
Autor: Piasa. Vente (1999 ; Paris)
Tytuł: Monnaies grecques, romaines, byzantines, Arménie antique, françaises, étrangères, lots, livres, médailles : collection Amos, collections appartenant à divers amateurs : vente à Paris, Hôtel Ambassador - Salon Haussmann [...], [le lundi 8 mars 1999], exposition privée: [...] du 18 février au 3 mars [...].
Adres wydawniczy: Paris : Piasa, 1999.
Opis fizyczny: 77 s. : il. ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 31.
Temat: Amos Paul 1901-1988 - zbiory
Temat: Piasa Paryż - aukcje - 1999
Temat: Książka - aukcje - 19-20 w
Temat: Medale - aukcje - 14-20 w
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p. n. e.-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14391
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14778