Kokoci┼äski Lech (1944- )
8 results Filter
Opis fizyczny: 232, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung Monachium - aukcje - 2010
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Autor: UBS. Gold & Numismatik. Auktion (83 ; 2009 ; Z├╝rich)
Tytuł: Gold- und Silbermünzen : 83. Auktion : 08.-10. September 2009, Zürich, Hotel Savoy-Baur en Ville [...].
Wariant tytułu: 83. Auktion
Wariant tytułu: Dreiundachtzigste Auktion
Wariant tytułu: Gold and silver coins : Auction 83
Adres wydawniczy: Z├╝rich : UBS. Gold & Numismatik, cop. 2009.
Opis fizyczny: 626 s. : il. kolor. ; 24 cm.
Temat: UBS. Gold & Numismatik - aukcje - 2009
Temat: Banknoty - aukcje - 19-21 w
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety szwajcarskie - aukcje - 10-21 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 17-20 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e.-21 w
Temat: Zegary i zegarki - aukcje - Szwajcaria - 20 w
Temat: Złoto - wyroby - aukcje - 4 w. p.n.e.-21 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 28219, Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24899 (2 egz.)
Autor: Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk. Aukcja (7 ; 2015 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja 7 : sobota, 23 maja 2015 [...], Hotel WESTIN [...], Warszawa [...] / [opis przedmiotów: Jacek Michalski, Michał Niemczyk, Remigiusz Foriasz, Lech Kokociński].
Adres wydawniczy: Warszawa : Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk, 2015.
Opis fizyczny: 286, [4] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Uwaga: ISSN 2082-2340.
Temat: Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk Warszawa - aukcje - 2015
Temat: Monety - aukcje - 4 w. p.n.e.-12 w
Temat: Monety polskie - aukcje - 11-19 w
Temat: Monety europejskie - aukcje - 15-20 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - Polska - 20 w
Hasło dodatkowe: Foriasz, Remigiusz.
Hasło dodatkowe: Kokociński, Lech (1944- ).
Hasło dodatkowe: Michalski, Jacek.
Hasło dodatkowe: Niemczyk, Michał.
Hasło dodatkowe: Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21815
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20014
Autor: UBS. Gold & Numismatik. Auktion (85 ; 2010 ; Z├╝rich)
Wariant tytułu: 85. Auktion
Wariant tytułu: Fünfundachtzigste Auktion
Wariant tytułu: Gold and silver coins : Auction 85
Adres wydawniczy: Z├╝rich : UBS. Gold & Numismatik, cop. 2010.
Opis fizyczny: 496 s. : il. kolor. ; 24 cm.
Temat: UBS. Gold & Numismatik - aukcje - 2010
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 12-21 w
Temat: Monety szwajcarskie - aukcje - 11-20 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 16-20 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e.-20 w
Temat: Zegary i zegarki - aukcje - Szwajcaria - 19-20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27965 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20025