Olivier Chaponni├Ęre (Genewa)
17 results Filter
Autor: Olivier Chaponni├Ęre (Genewa). Vente sur Offres (5 ; 2009 ; Gen├Ęve)
Tytu┼é: Monnaies, m├ędailles : vente sur offres No 5, cl├┤ture le 17 mars 2009.
Adres wydawniczy: Gen├Ęve : Olivier Chaponni├Ęre, 2009.
Opis fizyczny: 119, [1] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Uwaga: Na s. tyt. ekslibris: "Ex Libris Mirosław Kruszyński. Dar".
Temat: Olivier Chaponni├Ęre (Genewa) - aukcje - 2009
Temat: Monety - aukcje - 14-21 w
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p.n.e.-4 w
ISBN: 2-940279-03-9
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 17660 (1 egz.)
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (191 ; 2011 ; Osnabr├╝ck)
Tytu┼é: Gepr├Ągtes Gold aus drei Jahrtausenden, deutsche M├╝nzen ab 1871 : Auktion 191 : Mittwoch, 22. Juni 2011 [...] - Donnerstag, 23. Juni 2011 [...] Steigenberger Hotel Remarque Osnabr├╝ck [...] / [Bearb. Alexandra Spreu et al.].
Wariant tytułu: Auktion 191
Opis fizyczny: 214, [10] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Słowniczek terminów w jęz. niem., ang., fr., wł. i ros. s. [222-223].
Temat: Monety - aukcje - 4 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 15-21 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 19-20 w
Temat: Złoto - wyroby - aukcje - 4 w. p.n.e.-21 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19951
Opis fizyczny: 464, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-7 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-4 w
Autor: UBS. Gold & Numismatik. Auktion (84 ; 2010 ; Basel)
Tytuł: Gold- und Silbermünzen : 84. Auktion : 19.-20. Januar 2010, Basel, Hotel Radisson SAS [...].
Wariant tytułu: 84. Auktion
Wariant tytułu: Veirundachtzigste Auktion
Wariant tytułu: Gold and silver coins
Wariant tytułu: Auction 84
Adres wydawniczy: Basel : UBS. Gold & Numismatik, cop. 2010.
Opis fizyczny: 503 s. : il. kolor. ; 24 cm.
Temat: UBS. Gold & Numismatik - aukcje - 2010
Temat: Banknoty szwajcarskie - aukcje - 19-20 w
Temat: Medale - aukcje - 15-21 w
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety szwajcarskie - aukcje - 16-21 w
Temat: Papiery warto┼Ťciowe - aukcje - Szwajcaria - 19 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e.-20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 28091 (1 egz.)
Autor: UBS. Gold & Numismatik. Auktion (83 ; 2009 ; Z├╝rich)
Tytuł: Gold- und Silbermünzen : 83. Auktion : 08.-10. September 2009, Zürich, Hotel Savoy-Baur en Ville [...].
Wariant tytułu: 83. Auktion
Wariant tytułu: Dreiundachtzigste Auktion
Wariant tytułu: Gold and silver coins : Auction 83
Adres wydawniczy: Z├╝rich : UBS. Gold & Numismatik, cop. 2009.
Opis fizyczny: 626 s. : il. kolor. ; 24 cm.
Temat: UBS. Gold & Numismatik - aukcje - 2009
Temat: Banknoty - aukcje - 19-21 w
Temat: Monety szwajcarskie - aukcje - 10-21 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 17-20 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e.-21 w
Temat: Zegary i zegarki - aukcje - Szwajcaria - 20 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 28219, Gabinet Numizmatyczny sygn. II 24899 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20015
Opis fizyczny: 232, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Autor: UBS. Gold & Numismatik. Auktion (85 ; 2010 ; Z├╝rich)
Wariant tytułu: 85. Auktion
Wariant tytułu: Fünfundachtzigste Auktion
Wariant tytułu: Gold and silver coins : Auction 85
Adres wydawniczy: Z├╝rich : UBS. Gold & Numismatik, cop. 2010.
Opis fizyczny: 496 s. : il. kolor. ; 24 cm.
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 12-21 w
Temat: Monety szwajcarskie - aukcje - 11-20 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 16-20 w
Temat: Zegary i zegarki - aukcje - Szwajcaria - 19-20 w
Autor: Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique. Auktion (43 ; 2017 ; Kehl)
Tytu┼é: Auktion 43 : M├╝nzen und Kunst der Antike : [...] Freitag, 15. September 2017 - 16.00 Uhr / [Bearbeitung: Paul-Francis Jacquier, Petra H├Âhne, Sabine Poiger, Alix Jacquier].
Wariant tytułu: Münzen und Kunst der Antike
Adres wydawniczy: Kehl am Rhein : Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique, 2017.
Opis fizyczny: 131 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Temat: Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique (Kehl) - aukcje - 2017
Temat: Bi┼╝uteria - aukcje - 1-10 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-9 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 19-21 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 4 w. p.n.e.-10 w
Hasło dodatkowe: Jacquier, Paul-Francis.
Has┼éo dodatkowe: H├Âhne, Petra Lilith.
Hasło dodatkowe: Poiger, Sabine.
Hasło dodatkowe: Jacquier, Alix.
Hasło dodatkowe: Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23550 (1 egz.)
Autor: Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk. Aukcja (14 ; 2018 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja 14 : aukcja internetowa : 10 marca 2018, Warszawa / [opis przedmiotów Jacek Michalski, Michał Niemczyk].
Adres wydawniczy: Warszawa : Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk, 2018.
Opis fizyczny: [3], 176, [3] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Uwaga: ISSN 2082-2340.
Temat: Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk (Warszawa) - aukcje - 2018
Temat: Banknoty polskie - aukcje - 18-20 w
Temat: Monety polskie - aukcje - 11-21 w
Temat: Odznaki i oznaki - aukcje - 19-20 w
Hasło dodatkowe: Michalski, Jacek.
Hasło dodatkowe: Niemczyk, Michał.
Hasło dodatkowe: Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23660 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 28092 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23649 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20388
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20025
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20390