Kokoci┼äski Lech (1944- )
Stephens Karl
G├╝strow, K. W.
Karolkiewicz, Henry V.
Olivier Chaponni├Ęre (Genewa)
40 results Filter
Opis fizyczny: 408 s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 2 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. III 19899
Autor: Italo Vecchi. Auction (1 ; 1996 ; London)
Wariant tytułu: Auction 1
Adres wydawniczy: London : Italo Vecchi, 1996.
Opis fizyczny: 46 s., [98] k. tabl. (w tym kolor.) ; 30 cm.
Temat: Italo Vecchi - aukcje - 1996
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Hasło dodatkowe: Italo Vecchi
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (15 ; 1976 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1976.
Opis fizyczny: 88, [2] s., 28 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1976
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-1 w
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (20 ; 1978 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1978.
Opis fizyczny: 84, [2] s., [15] k. tabl. (w tym 1 kolor.), 27 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1978
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e.-4 w
Autor: Classical Numismatic Group. Auction (4 ; 2000 ; New York)
Tytuł: Triton IV : sessions 3 & 4, December 6, 2000 in conjunction with the New York International Numismatic Convention : the extraordinary collection of Henry V. Karolkiewicz : a thousand years of Polish coins [...], The New York Marriott World Trade Center [...] New York [...] / catalogued by Karl Stephens.
Wariant tytułu: Extraordinary collection of Henry V. Karolkiewicz : a thousand years of Polish coins
Adres wydawniczy: Lancaster, PA ; London : Classical Numismatic Group, 2000.
Opis fizyczny: 168 s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Uwaga: Na s. tyt.: Conducted by: Classical Numismatic Group, Inc., Freeman & Sear, Numismatica Ars Classica AG.
Uwaga: Bibliogr. s. 168.
Temat: Karolkiewicz Henry V. (1923- ) - zbiory - aukcje - 4 w. p.n.e.-20 w
Temat: Classical Numismatic Group (Lancaster) - aukcje - 2000
Temat: Monety - aukcje - 4 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety polskie - aukcje - 10-20 w
Hasło dodatkowe: Stephens, Karl.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21841/2
Autor: Olivier Chaponni├Ęre (Genewa). Vente sur Offres (5 ; 2009 ; Gen├Ęve)
Tytu┼é: Monnaies, m├ędailles : vente sur offres No 5, cl├┤ture le 17 mars 2009.
Adres wydawniczy: Gen├Ęve : Olivier Chaponni├Ęre, 2009.
Opis fizyczny: 119, [1] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Uwaga: Na s. tyt. ekslibris: "Ex Libris Mirosław Kruszyński. Dar".
Temat: Olivier Chaponni├Ęre (Genewa) - aukcje - 2009
Temat: Monety - aukcje - 14-21 w
Temat: Monety - aukcje - 5 w. p.n.e.-4 w
ISBN: 2-940279-03-9
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (191 ; 2011 ; Osnabr├╝ck)
Tytu┼é: Gepr├Ągtes Gold aus drei Jahrtausenden, deutsche M├╝nzen ab 1871 : Auktion 191 : Mittwoch, 22. Juni 2011 [...] - Donnerstag, 23. Juni 2011 [...] Steigenberger Hotel Remarque Osnabr├╝ck [...] / [Bearb. Alexandra Spreu et al.].
Wariant tytułu: Auktion 191
Opis fizyczny: 214, [10] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Słowniczek terminów w jęz. niem., ang., fr., wł. i ros. s. [222-223].
Temat: Monety - aukcje - 4 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 15-21 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 19-20 w
Temat: Złoto - wyroby - aukcje - 4 w. p.n.e.-21 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19951
Opis fizyczny: 232, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 4 w
Autor: Auktionen Meister & Sonntag. Auktion (7 ; 2009 ; Stuttgart)
Tytuł: Auktion 7 : 6.-7. April 2009 in Stuttgart, kleiner Schlossplatz, Baden-Württembergische Bank / [Katalog: Michael Meister, Heino Poley, Stefan Sonntag].
Adres wydawniczy: Stuttgart : Auktionen Meister & Sonntag, 2009.
Opis fizyczny: 198, [4] : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Auktionen Meister & Sonntag (Stuttgart) - aukcje - 2009
Temat: Banknoty - aukcje - Europa - 19-20 w
Temat: Monety - aukcje - 4 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 2 w. p.n.e. - 3 w
Hasło dodatkowe: Meister, Michael.
Hasło dodatkowe: Poley, Heino.
Hasło dodatkowe: Sonntag, Stefan.
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20072 (1 egz.)
Autor: M├╝nzen und Medaillen (Basel). Auktion (94 ; 2003 ; Basel)
Adres wydawniczy: Basel : M├╝nzen und Medaillen, 2003.
Opis fizyczny: 23, [1] s., 13 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: M├╝nzen und Medaillen (Bazylea) - aukcje - 2003
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-3 w
Opis fizyczny: 464, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-7 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-4 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20112 (1 egz.)