Form of Work
Ksi─ů┼╝ki
(39)
Status
available
(27)
unknown
(13)
Branch
Magazyn
(4)
Dział
(36)
Author
Jacquier Alix
(2)
Jacquier Paul-Francis
(2)
Poiger Sabine
(2)
Schulte Bernhard
(2)
Voegtli Hans
(2)
Baumann Katrin
(1)
Kampmann Ursula (1964- )
(1)
Kwatro-Wo┼║niak Katarzyna
(1)
Maciukiewicz Paweł
(1)
Majewski Jerzy (falerystyka)
(1)
Meister Michael
(1)
Palka Mateusz (1985- )
(1)
Poley Heino
(1)
Sonntag Stefan
(1)
Spreu Alexandra
(1)
Year
2010 - 2019
(11)
2000 - 2009
(25)
1990 - 1999
(1)
1900 - 1909
(1)
1870 - 1879
(1)
Country
Germany
(31)
Switzerland
(5)
Austria
(2)
Poland
(1)
Language
German
(36)
English
(2)
Polish
(1)
Subject
Monety
(34)
Monety rzymskie
(28)
Monety niemieckie
(23)
Monety greckie
(21)
Medale
(17)
Medale niemieckie
(17)
Numizmatyka
(13)
M├╝nzen und Medaillen Deutschland
(12)
Monety bizantyńskie
(9)
Rzemiosło artystyczne
(9)
Medale europejskie
(7)
Banknoty
(6)
M├╝nzzentrum-Rheinland (Solingen-Ohligs)
(6)
Ordery i odznaczenia
(6)
Pieni─ůdz zast─Öpczy
(5)
Righetti, J.-P.
(5)
Dr. Busso Peus Nachfolger
(3)
Monety włoskie
(3)
M├╝nzen und Medaillen (Bazylea)
(3)
Nomos
(3)
Plakiety
(3)
Płacidła
(3)
Auctiones (Bazylea)
(2)
Bally-Herzog, Arthur
(2)
Banknoty niemieckie
(2)
Bi┼╝uteria
(2)
Gysen, Philippe
(2)
Monety angielskie
(2)
Monety francuskie
(2)
Monety polskie
(2)
Monety szwajcarskie
(2)
Odznaki i oznaki
(2)
Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique (Kehl)
(2)
Waga
(2)
Złoto
(2)
Aukcja sztuki
(1)
Auktionen Meister & Sonntag (Stuttgart)
(1)
Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń)
(1)
Auktionshaus Ulrich Felzmann (D├╝sseldorf)
(1)
Bech, Konrad
(1)
Brüder Egger (Wiedeń)
(1)
Br─ůz
(1)
Bursio, Giovanni Bapt
(1)
Cervin, David R.
(1)
Desa Dzieła Sztuki i Antyki
(1)
Dokumenty
(1)
Dresdner M├╝nzhandlung. Peter Reichard (Drezno)
(1)
Emporium Hamburg
(1)
Filatelistyka
(1)
Fotografia polska
(1)
Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung (Osnabr├╝ck)
(1)
Grafika
(1)
Ikony rosyjskie
(1)
Inkluzje w bursztynie
(1)
Joy, James H.
(1)
Leo Hamburger (Frankfurt n. M.)
(1)
Masoneria
(1)
Medale francuskie
(1)
Medale szwajcarskie
(1)
Moguncja
(1)
Monety austriackie
(1)
Monety belgijskie
(1)
Monety celtyckie
(1)
Monety egipskie
(1)
Monety hiszpańskie
(1)
Mundury
(1)
M├╝ller, Roland
(1)
M├╝nzhandel Matthias Flores
(1)
Papiery warto┼Ťciowe
(1)
Persijn, Alexander
(1)
Pick, Eckhart
(1)
Srebro
(1)
Stecki, Henryk
(1)
Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm
(1)
Vogel von Vogelstein Carl Christian
(1)
Westf├Ąlische Auktionsgesellschaft f├╝r M├╝nzen und Medaillen
(1)
Zegary i zegarki
(1)
Zeisberg, Carl Wilhelm
(1)
Subject: time
1801-
(39)
201-
(37)
1001-
(36)
1101-
(36)
1201-
(36)
1301-
(36)
1401-
(36)
1501-
(36)
1601-
(36)
1701-
(36)
501-
(36)
601-
(36)
701-
(36)
801-
(36)
901-
(36)
301-
(33)
1901-
(32)
401-
(27)
2001-0
(16)
101-
(9)
1-
(6)
100-1 p.n.e.
(2)
200-101 p.n.e.
(2)
300-201 p.n.e.
(2)
400-301 p.n.e.
(2)
500-401 p.n.e.
(2)
600-501 p.n.e.
(1)
Subject: place
Monety niemieckie
(1)
Genre/Form
Katalogi aukcyjne
(39)
Katalogi numizmatyczne
(38)
39 results Filter
No cover
Book
In basket
Autor: Br├╝der Egger. Auktions-Katalog (1908 ; Wien)
Tytu┼é: Goldm├╝nzen und Medaillen aller L├Ąnder aus dem Besitze eines b├Âhmischen Sammlers [...] nebst Anhang aus anderem Besitze : die [...] Versteigerung findet statt: Mittwoch den 18. M├Ąrz 1908 und folgenden Tages im Lokale und unter der Leitung der Experten Br├╝der Egger, Wien [...].
Adres wydawniczy: Wien : Br├╝der Egger, 1908.
Opis fizyczny: [2], 24 s., 8 k. tabl. ; 28 cm.
Temat: Brüder Egger (Wiedeń) - aukcje - 1908
Temat: Medale - aukcje - 16-19 w
Temat: Monety - aukcje - 3 w. p.n.e.-19 w
Temat: Złoto - wyroby - aukcje - 3 w. p.n.e.-19 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
Hasło dodatkowe: Brüder Egger
This item is available in 3 branches. Expand the list to see details.
Magazyn
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 324 s.z. (1 egz.)
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6757 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 15563
No cover
Book
In basket
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (193 ; 2011 ; Osnabr├╝ck)
Tytuł: Münzen aus der Welt der Antike : Auktion 193 : Montag, 26. September 2011 [...] Steigenberger Hotel Remarque Osnabrück [...] / [Bearb. Alexandra Spreu et al.].
Wariant tytułu: Auktion 193
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 2011.
Opis fizyczny: 180, [8] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Słowniczek terminów w jęz. niem., ang., fr., wł. i ros. s. [186-187]. Indeks.
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung (Osnabr├╝ck) - aukcje - 2011
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety bizantyńskie - aukcje - 5-15 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
Hasło dodatkowe: Spreu, Alexandra.
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19953
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20076 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19912 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Magazyn
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19898 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (405 ; 2011 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Auktion 405 : Sammlung Prof. Dr. Eckhart Pick: Mainzer Münzen und Medaillen : 3. November 2011, nh-Hotel Frankfurt-City [...] Frankfurt [...].
Wariant tytułu: Sammlung Prof. Dr. Eckhart Pick: Mainzer Münzen und Medaillen
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - M├╝nzhandlung, 2011.
Opis fizyczny: 230, [6] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 218-228. Indeks.
Temat: Pick Eckhart (1941- ) - zbiory - aukcje - 3-20 w
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 2011
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 16-20 w
Temat: Moguncja - numizmatyka - aukcje - 3-20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 3-19 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20036
No cover
Book
In basket
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (29 ; 2008 ; Stuttgart)
Tytuł: Antike Münzen, britische Trade Token : Auktion 29 : Donnerstag, 31. Oktober 2008, 14.00 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 29
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2008.
Opis fizyczny: 108 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-5, 45. Indeks.
Uwaga: Tekst cz─Ö┼Ťc. w j─Öz. ang.
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2008
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 13-19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 6 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 4 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19886 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (393 ; 2007 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Auktion 393 : Antike, Islam : 31. Oktober 2007, Saalbau - Haus Gutleut [...] Frankfurt [...].
Wariant tytułu: Antike, Islam
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - M├╝nzhandlung, 2007.
Opis fizyczny: 118, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 2007
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety - islam - aukcje - 7-19 w
Temat: Monety bizantyńskie - aukcje - 5-12 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-5 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20156 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19916 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19914 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
Autor: M├╝nzen und Medaillen (Basel). Auktion (95 ; 2004 ; Basel)
Tytuł: Greek, Roman and Byzantine coins, monnaies medievales et modernes de Belgique, Espagne, France, Grande Bretagne & Italie : Auktion 95 : Montag/Monday/Lundi, October 4th, 2004, Hotel Hilton [...] Basel [...] / [catalogue: Bernhard Schulte and Hans Voegtli].
Wariant tytułu: Auktion 95
Adres wydawniczy: Basel : M├╝nzen und Medaillen, 2004.
Opis fizyczny: 117, [2] s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 11-12, 53-54.
Uwaga: Tekst w j─Öz. ang. i fr.
Temat: M├╝nzen und Medaillen (Bazylea) - aukcje - 2004
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 14-18 w
Temat: Monety belgijskie - aukcje - 14-17 w
Temat: Monety bizantyńskie - aukcje - 6-7 w
Temat: Monety francuskie - aukcje - 13-19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety hiszpańskie - aukcje - 14-15 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety włoskie - aukcje - 13-19 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
Hasło dodatkowe: Schulte, Bernhard.
Hasło dodatkowe: Voegtli, Hans.
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19927
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19913 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20122 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
Autor: M├╝nzen und Medaillen (Basel). Auktion (94 ; 2003 ; Basel)
Tytu┼é: Griechische und r├Âmische M├╝nzen, M├╝nzen der V├Âlkerwanderungszeit und des fr├╝hen Mittelalters, schweizer M├╝nzen (u.a. aus Sammlung A. Bally-Herzog) : Auktion 94 : Dienstag, den 16. Dezember 2003, 14.30 Uhr, Hotel Hilton [...] Basel [...] / [Katalog: Hans Voegtli und Bernhard Schulte].
Wariant tytułu: Auktion 94
Adres wydawniczy: Basel : M├╝nzen und Medaillen, 2003.
Opis fizyczny: 23, [1] s., 13 s. tabl. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-5, 16, 22.
Temat: Bally-Herzog Arthur - zbiory - aukcje - 18-20 w
Temat: M├╝nzen und Medaillen (Bazylea) - aukcje - 2003
Temat: Medale szwajcarskie - aukcje - 18-19 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-3 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1-4 w
Temat: Monety szwajcarskie - aukcje - 19-20 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
Hasło dodatkowe: Voegtli, Hans.
Hasło dodatkowe: Schulte, Bernhard.
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20066
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19921 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19923 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. M├╝nzenauktion (74 ; 2004 ; Wien)
Tytuł: 74. Münzenauktion : Dienstag, den 7. und Mittwoch, den 8. Dezember 2004 im Hotel Ambassador [...] Wien [...].
Wariant tytułu: Vierundsiebzigste Münzenauktion
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2004.
Opis fizyczny: 311, [9] s. : il. (w tym kolor.) ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [313-316]. Indeksy.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2004
Temat: Medale - aukcje - 18-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety austriackie - aukcje - 12-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 14-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20178, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17648 (2 egz.)
No cover
Book
In basket
Autor: M├╝nzen und Medaillen (Basel). Auktion (92 ; 2002 ; Basel)
Tytuł: The collection of "A friend of the Romans" : Roman portrait coins and his numismatic library : Auktion 92 : Friday, November 22, 2002, 10:00 am, Hotel Hilton [...] Basel [...] / [catalogue: Ursula Kampmann et al.].
Wariant tytułu: Auktion 92
Wariant tytułu: Roman portrait coins and his numismatic library
Wariant tytułu: Portrait art in Roman coinage - the collection of "A friend of the Romans", numismatic literature
Adres wydawniczy: Basel : M├╝nzen und Medaillen, 2002.
Opis fizyczny: 183, [1] s., 8 s. tabl. kolor. : il. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-5.
Temat: M├╝nzen und Medaillen (Bazylea) - aukcje - 2002
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 19-21 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
Hasło dodatkowe: Kampmann, Ursula (1964- ).
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19926
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20023
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19924 (1 egz.)
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again