Maciukiewicz Paweł
Palka Mateusz (1985- )
Güstrow, K. W.
Mundury
Müller, Roland
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
53 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20151 sygn. III 20151 (1 egz.)
Tyt. okł.: Sammlung Elektron, griechische und römische Münzen, Spezialsammlung Marcus Aurelius, Liards und Luigini, niederländische Kolonien
Bibliogr. s. 5-7, 55-56. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 19911 sygn. III 19911 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 23665 sygn. III 23665 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 19912 sygn. III 19912 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20062 sygn. III 20062 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 19898 sygn. III 19898 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20073 sygn. III 20073 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 23262 sygn. III 23262 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 19914 sygn. III 19914 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20293 sygn. III 20293 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 23264 sygn. III 23264 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 19916 sygn. III 19916 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20152 sygn. III 20152 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 6949/1 sygn. III 6949/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 6949/2 sygn. III 6949/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20023 sygn. III 20023 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20071 sygn. III 20071 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20296 sygn. III 20296 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 17648 sygn. III 17648, III 20178 sygn. III 20178 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Kat. 16519/1 sygn. Kat. 16519/1, III 19905/1 sygn. III 19905/1 (2 egz.)