Form of Work
Ksi─ů┼╝ki
(53)
Status
available
(30)
unknown
(23)
Branch
Magazyn
(2)
Dział
(51)
Author
Kwatro-Wo┼║niak Katarzyna
(1)
Maciukiewicz Paweł
(1)
Majewski Jerzy (falerystyka)
(1)
Meister Michael
(1)
Morawietz Georg
(1)
Palka Mateusz (1985- )
(1)
Poley Heino
(1)
Schulte Bernhard
(1)
Sonntag Stefan
(1)
Voegtli Hans
(1)
Year
2010 - 2019
(18)
2000 - 2009
(27)
1990 - 1999
(7)
1980 - 1989
(1)
Country
Germany
(48)
Austria
(2)
Switzerland
(2)
Poland
(1)
Language
German
(52)
Polish
(1)
Subject
Monety
(52)
Monety niemieckie
(44)
Monety rzymskie
(41)
Medale niemieckie
(34)
Monety greckie
(34)
Medale
(32)
M├╝nzen und Medaillen Deutschland
(15)
Rzemiosło artystyczne
(14)
Medale europejskie
(13)
Monety bizantyńskie
(11)
Numizmatyka
(11)
Dr. Busso Peus Nachfolger
(9)
M├╝nzzentrum-Rheinland (Solingen-Ohligs)
(9)
Banknoty
(8)
Ordery i odznaczenia
(6)
Pieni─ůdz zast─Öpczy
(6)
Righetti, J.-P.
(6)
Płacidła
(4)
Monety włoskie
(3)
Nomos
(3)
Plakiety
(3)
Waga
(3)
Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń)
(2)
Auktionshaus Ulrich Felzmann (D├╝sseldorf)
(2)
Bally-Herzog, Arthur
(2)
Banknoty niemieckie
(2)
Bi┼╝uteria
(2)
Emporium Hamburg
(2)
Monety austriackie
(2)
Monety francuskie
(2)
M├╝nzenhandlung Harald M├Âller (Espenau)
(2)
Odznaki i oznaki
(2)
Teutoburger M├╝nzauktion und Handel. Volker Wolframm
(2)
Westf├Ąlische Auktionsgesellschaft f├╝r M├╝nzen und Medaillen
(2)
Auctiones (Bazylea)
(1)
Aukcja sztuki
(1)
Auktionen Meister & Sonntag (Stuttgart)
(1)
Bech, Konrad
(1)
Br─ůz
(1)
Desa Dzieła Sztuki i Antyki
(1)
Dokumenty
(1)
Dresdner M├╝nzhandlung. Peter Reichard (Drezno)
(1)
Filatelistyka
(1)
Fotografia polska
(1)
Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung (Monachium)
(1)
Grafika
(1)
G├╝strow, K. W.
(1)
Ikony rosyjskie
(1)
Inkluzje w bursztynie
(1)
Joy, James H.
(1)
Masoneria
(1)
Medale austriackie
(1)
Medale francuskie
(1)
Medale szwajcarskie
(1)
Monety celtyckie
(1)
Monety egipskie
(1)
Monety polskie
(1)
Monety szwajcarskie
(1)
Monety ┼╝ydowskie
(1)
Mundury
(1)
M├╝ller, Roland
(1)
M├╝nzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
(1)
M├╝nzen und Medaillen (Bazylea)
(1)
M├╝nzhandel Matthias Flores
(1)
Papiery warto┼Ťciowe
(1)
Persijn, Alexander
(1)
Pick, Eckhart
(1)
Schulten und Co. M├╝nzversand
(1)
Srebro
(1)
Zegary i zegarki
(1)
Złoto
(1)
Subject: time
1801-
(53)
1901-
(53)
1001-
(52)
1101-
(52)
1201-
(52)
1301-
(52)
1401-
(52)
1501-
(52)
1601-
(52)
1701-
(52)
801-
(52)
901-
(52)
201-
(51)
601-
(51)
701-
(51)
501-
(50)
301-
(48)
401-
(41)
2001-0
(21)
101-
(9)
100-1 p.n.e.
(6)
200-101 p.n.e.
(6)
300-201 p.n.e.
(6)
1-
(5)
400-301 p.n.e.
(5)
500-401 p.n.e.
(5)
600-501 p.n.e.
(4)
Genre/Form
Katalogi aukcyjne
(53)
Katalogi numizmatyczne
(52)
53 results Filter
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19911 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (46 ; 2018 ; Weil am Rhein)
Tytu┼é: Griechische M├╝nzen, keltische M├╝nzen, r├Âmische M├╝nzen, Mittelalter und Neuzeit : Auktion 46 : Beginn: Donnerstag, 15. Februar 2018, 9.30 Uhr, Gasthaus zur Krone [...] Weil am Rhein [...].
Wariant tytułu: Auktion 46
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2018.
Opis fizyczny: 216 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5-10, 180-182.
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2018
Temat: Medale europejskie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-3 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 10-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
Hasło dodatkowe: Münzen und Medaillen Deutschland
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23665 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19912 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20062
No cover
Book
In basket
Autor: Auctiones - Gesellschaft f├╝r Kunstversteigerungen. Auktion (24 ; 1994 ; Basel)
Tytu┼é: M├╝nzen der Antike, M├╝nzen des Mittelalters und der Neuzeit, numismatische Literatur : Auktion 24 : 23. [...] - 24. Juni 1994 [...] Saal des Kaufm├Ąnnischen Vereins [...] Basel [...].
Wariant tytułu: Münzen der Antike und der Neuzeit, numismatische Literatur aus Privatbesitz
Wariant tytułu: Auktion 24
Adres wydawniczy: Basel : Auctiones, 1994.
Opis fizyczny: 82, [2] s., [1] k. tabl., 66 s. tabl. ; 29 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 3-4, 43-46.
Temat: Auctiones Bazylea - aukcje - 1994
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 17-19 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-3 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 12-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 18-20 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Magazyn
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 19898 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20151 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20073
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19914 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20293
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19916 (1 egz.)
No cover
Book
In basket
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (332 ; 1991 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Antike : Greek and Roman coins from a distinguished American collection, Ausland, Mittelalter, deutsche Münzen in Gold und Silber, Brandenburg-Preussen, Sachsen, 19. Jahrhundert, Reichsmünzen, Lots : Auktion 23.-28. Oktober 1991 - Hotel Intercontinental Frankfurt a. M. [...]. [Tl. 1], Textteil.
Wariant tytułu: Greek and Roman coins from a distinguished American collection, Ausland, Mittelalter, deutsche Münzen in Gold und Silber, Brandenburg-Preussen, Sachsen, 19. Jahrhundert, Reichsmünzen, Lots
Wariant tytułu: Katalog 332
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - M├╝nzhandlung, 1991.
Opis fizyczny: 195, [1] s. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5. Indeks.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 1991
Temat: Medale - aukcje - 15-20 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 10-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in 2 branches. Expand the list to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6949/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19904/1
No cover
Book
In basket
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (332 ; 1991 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Antike : Greek and Roman coins from a distinguished American collection, Ausland, Mittelalter, deutsche Münzen in Gold und Silber, Brandenburg-Preussen, Sachsen, 19. Jahrhundert, Reichsmünzen, Lots : Auktion 23.-28. Oktober 1991 - Hotel Intercontinental Frankfurt a. M. [...]. [Tl. 2], Tafelteil.
Wariant tytułu: Greek and Roman coins from a distinguished American collection, Ausland, Mittelalter, deutsche Münzen in Gold und Silber, Brandenburg-Preussen, Sachsen, 19. Jahrhundert, Reichsmünzen, Lots
Wariant tytułu: Katalog 332
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - M├╝nzhandlung, 1991.
Opis fizyczny: [2] s., 145 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 1991
Temat: Medale - aukcje - 15-20 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 10-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in 2 branches. Expand the list to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6949/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19904/2
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20023
No cover
Book
In basket
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (398 ; 2009 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Auktion 398 : Antike, Mittelalter, Neuzeit : 28.-30. April 2009, nh-Hotel Frankfurt-City [...] Frankfurt [...].
Wariant tytułu: Antike, Mittelalter, Neuzeit
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - M├╝nzhandlung, 2009.
Opis fizyczny: 340, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Uwaga: Indeksy.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 2009
Temat: Medale - aukcje - 16-20 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 17-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 7-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20071
No cover
Book
In basket
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (400 ; 2010 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Auktion 400 : Antike, Mittelalter, Neuzeit : 22.-23. April 2010, nh-Hotel Frankfurt-City [...] Frankfurt [...].
Wariant tytułu: Antike, Mittelalter, Neuzeit
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - M├╝nzhandlung, 2010.
Opis fizyczny: 352, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Uwaga: Indeksy.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 2010
Temat: Medale - aukcje - 15-20 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 10-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20296
No cover
Book
In basket
Autor: Auktionshaus H. D. Rauch. M├╝nzenauktion (74 ; 2004 ; Wien)
Tytuł: 74. Münzenauktion : Dienstag, den 7. und Mittwoch, den 8. Dezember 2004 im Hotel Ambassador [...] Wien [...].
Wariant tytułu: Vierundsiebzigste Münzenauktion
Adres wydawniczy: Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2004.
Opis fizyczny: 311, [9] s. : il. (w tym kolor.) ; 27 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [313-316]. Indeksy.
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch Wiedeń - aukcje - 2004
Temat: Medale - aukcje - 18-20 w
Temat: Monety - aukcje
Temat: Monety austriackie - aukcje - 12-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 14-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Dział
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20178, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17648 (2 egz.)
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 16519/1, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19905/1
No cover
Book
In basket
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 16519/2, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19905/2
No cover
Book
In basket
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (401 ; 2010 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Auktion 401 : Antike, Islam [...] : 3. November 2010, nh-Hotel Frankfurt-City [...] Frankfurt [...].
Wariant tytułu: Antike, Islam
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - M├╝nzhandlung, 2010.
Opis fizyczny: 117, [7] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 2010
Temat: Monety - islam - aukcje - 7-20 w
Temat: Monety bizantyńskie - aukcje - 5-12 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20379
No cover
Book
In basket
Autor: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung. Stuttgarter M├╝nzauktionen (1 ; 2010 ; Stuttgart)
Tytu┼é: Antike, Mittelalter, Neuzeit : Stuttgarter M├╝nzauktionen 1 : 22./23. November 2010 im Geb├Ąude der BW-Bank in Stuttgart / [Bearb. Georg Morawietz et al.].
Wariant tytułu: Stuttgarter Münzauktionen 1
Wariant tytułu: Stuttgarter Münzauktionen : 1. Auktion am 22. und 23. November 2010
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung, 2010.
Opis fizyczny: 232, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Uwaga: Indeksy.
Temat: Gorny & Mosch. Giessener M├╝nzhandlung Monachium - aukcje - 2010
Temat: Medale - aukcje - 16-20 w
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 16-20 w
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety bizantyńskie - aukcje - 5-14 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-4 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 12-20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi aukcyjne
Gatunek, rodzaj, forma: Katalogi numizmatyczne
Hasło dodatkowe: Morawietz, Georg.
This item is available in one branch. Expand information to see details.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20391
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again