Bouvy Ghislain
Thys, Michel
19 results Filter
Autor: Leu Numismatik Auktion (71 ; 1997 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Leu Numismatik, 1997.
Opis fizyczny: 156 s. : il. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [5]-[9].
Temat: Leu Numismatik (Zurych) - aukcje - 1997
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-2 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (48 ; 1989 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1989.
Opis fizyczny: 102, [13] k. tabl., 27 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1989
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (136 ; 2008 ; Osnabr├╝ck)
Tytu┼é: Antike M├╝nzen der Insel Kreta, die Sammlung Dr. Burkhard Traeger, M├╝nzen aus der Welt der Antike : 136. Auktion : 10. M├Ąrz 2008, Steigenberger Hotel Remarque Osnabr├╝ck [...] / [Bearb. Alexandra Spreu et al.].
Wariant tytułu: 136. Auktion
Wariant tytułu: Einhundertsechsunddreizigste Auktion
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 2008.
Opis fizyczny: 231, [25] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. [232-239]. Słowniczek terminów w jęz. niem., ang., fr. i wł. s. [250]. Indeks.
Temat: Traeger Burkhard - zbiory - aukcje - 5 w. p.n.e.-2 w
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung (Osnabr├╝ck) - aukcje - 2008
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e.-15 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-7 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20165 (1 egz.)
Opis fizyczny: 408 s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 2 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. III 19899
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 1 w. p.n.e. - 19 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 2 w
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (174 ; 2010 ; Osnabr├╝ck)
Tytuł: Münzen aus der Welt der Antike : Auktion 174 : Montag, 27. September 2010 [...], Steigenberger Hotel Remarque Osnabrück [...] / [Bearb. Alexandra Spreu et al.].
Wariant tytułu: Auktion 174
Opis fizyczny: 186, [14] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 14 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 2 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20362
Autor: Numismatica Ars Classica. Auction (8 ; 1995 ; Z├╝rich)
Wariant tytułu: Greek and Roman coins
Wariant tytułu: Auction 8
Adres wydawniczy: Bologna : Editrice Compositori, 1995.
Opis fizyczny: 105, [5] s., [8] k. tabl. kolor., [80] s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Numismatica Ars Classica - aukcje - 1995
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e.-5 w
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (153 ; 2009 ; Osnabr├╝ck)
Opis fizyczny: 164, [3] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Monety celtyckie - aukcje - 2-1 w. p.n.e
Temat: Monety greckie - aukcje - 7-1 w. p.n.e
Hasło dodatkowe: Steinbach, Sebastian (1978- ).
Hasło dodatkowe: Thormann, Jens Ulrich.
Has┼éo dodatkowe: Wei├č, Manuela.
Hasło dodatkowe: Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (17 ; 2005 ; Stuttgart)
Wariant tytułu: Auktion 17
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2005.
Opis fizyczny: 175 s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 6-8.
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2005
Temat: Br─ůz - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e. - 2 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (403 ; 2011 ; Frankfurt a. M.)
Opis fizyczny: 648, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 2 w. p.n.e.-5 w
Autor: Emporium Hamburg. Auktion (64 ; 2010 ; Hamburg)
Tytuł: Auktions-Katalog : 64. Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010.
Wariant tytułu: 64. Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010
Wariant tytułu: Vierundsechzigste Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010
Adres wydawniczy: Hamburg : Emporium Hamburg, 2010.
Opis fizyczny: [20], 433, [3] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Temat: Emporium Hamburg - aukcje - 2010
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Płacidła - aukcje
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 20 w
Autor: Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique. Auktion (47 ; 2019 ; Kehl)
Tytuł: Auktion 47 : Münzen der Antike : Samstag, 21. September 2019 - 15.00 Uhr / [Bearbeitung: Paul-Francis Jacquier, Katrin Baumann, Sabine Poiger, Alix Jacquier ; avant-propos Ghislain Bouvy].
Adres wydawniczy: Kehl am Rhein : Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique, 2019.
Opis fizyczny: 129 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Wst─Öp G. Bouvy r├│wnol. w j─Öz. niem. i fr.
Temat: Thys Michel - zbiory
Temat: Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique (Kehl) - aukcje - 2019
Temat: Monety - aukcje - 2 w. p.n.e.-5 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 19-21 w
Hasło dodatkowe: Baumann, Katrin.
Hasło dodatkowe: Bouvy, Ghislain.
Hasło dodatkowe: Jacquier, Alix.
Hasło dodatkowe: Jacquier, Paul-Francis.
Hasło dodatkowe: Poiger, Sabine.
Hasło dodatkowe: Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 24678 (1 egz.)
Autor: Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus. Versteigerung (1779 ; 1917 ; Berlin)
Tytuł: Münzen, Medaillen, Plaketten und antike Kleinkunst aus verschiedenem Besitz : Ausstellung: Sonntag, den 1. April bis Montag, den 2. April 1917 [...], Versteigerung: Dienstag, den 3. April bis Mittwoch, den 4. April 1917 [...].
Adres wydawniczy: Berlin : Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 1917 (Berlin : A. Seydel & Cie).
Opis fizyczny: 35, [1] s., [1] k. tabl. ; 29 cm.
Temat: Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus (Berlin) - aukcje - 1917
Temat: Monety - aukcje - 5-19 w
Temat: Plakiety - aukcje - 15-17 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 2 w. p.n.e
Hasło dodatkowe: Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus (Berlin)
Hasło dodatkowe: A. Seydel & Cie
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 268 s.z. (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20418 (1 egz.)