Rus Hubert (1962- )
Wenninger Alois
Hauck und Aufh├Ąuser Privatbankiers (Monachium)
25 results Filter
Opis fizyczny: 408 s. : il. (w tym kolor.) ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety angielskie - aukcje - 2 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 4 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 4 w. p.n.e. - 5 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. III 19899
Autor: Hauck & Aufh├Ąuser Privatbankiers. Katalog (20 ; 2007 ; M├╝nchen)
Tytu┼é: Versteigerung von M├╝nzen und Medaillen : Antike, Mittelalter, Neuzeit : am 16., 17. und 18. Oktober 2007 in den R├Ąumen Hauck & Aufh├Ąuser Privatbankiers [...] / [Katalogbearbeitung: Hubert Ru├č (Mittelalter und Neuzeit), Alois Wenninger (Antike)].
Wariant tytułu: Auktion 20
Wariant tytułu: Münzen und Medaillen
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Hauck & Aufh├Ąuser Privatbankiers, cop. 2007.
Opis fizyczny: VI, 207, [1] s.,[4], 144 s. tabl. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 193-202. Indeksy.
Temat: Hauck und Aufh├Ąuser Privatbankiers (Monachium) - aukcje - 2007
Temat: Monety - aukcje - 2 w. p.n.e.-20 w
Has┼éo dodatkowe: Ru├č, Hubert (1962- ).
Hasło dodatkowe: Wenninger, Alois.
Has┼éo dodatkowe: Hauck & Aufh├Ąuser Privatbankiers
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23267 (1 egz.)
Autor: Hauck & Aufh├Ąuser Privatbankiers. Katalog (21 ; 2009 ; M├╝nchen)
Tytu┼é: Versteigerung von M├╝nzen und Medaillen : Antike, Mittelalter, Neuzeit : am 17. und 18. M├Ąrz 2009 in den R├Ąumen Hauck & Aufh├Ąuser Privatbankiers [...] / [Katalogbearbeitung: Hubert Ru├č (Mittelalter und Neuzeit), Alois Wenninger (Antike)].
Wariant tytułu: Auktion 21
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Hauck & Aufh├Ąuser Privatbankiers, cop. 2009.
Opis fizyczny: VI, 175, [1] s., [4], 112 s. tabl. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 158-168. Indeksy.
Temat: Hauck und Aufh├Ąuser Privatbankiers (Monachium) - aukcje - 2009
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23268 (1 egz.)
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (403 ; 2011 ; Frankfurt a. M.)
Opis fizyczny: 648, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 2 w. p.n.e.-5 w
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (17 ; 2005 ; Stuttgart)
Wariant tytułu: Auktion 17
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2005.
Opis fizyczny: 175 s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 6-8.
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2005
Temat: Br─ůz - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e. - 2 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 2 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Autor: Emporium Hamburg. Auktion (64 ; 2010 ; Hamburg)
Tytuł: Auktions-Katalog : 64. Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010.
Wariant tytułu: 64. Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010
Wariant tytułu: Vierundsechzigste Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010
Adres wydawniczy: Hamburg : Emporium Hamburg, 2010.
Opis fizyczny: [20], 433, [3] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Temat: Emporium Hamburg - aukcje - 2010
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Płacidła - aukcje
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 20 w
Autor: Auktionen Meister & Sonntag. Auktion (7 ; 2009 ; Stuttgart)
Tytuł: Auktion 7 : 6.-7. April 2009 in Stuttgart, kleiner Schlossplatz, Baden-Württembergische Bank / [Katalog: Michael Meister, Heino Poley, Stefan Sonntag].
Adres wydawniczy: Stuttgart : Auktionen Meister & Sonntag, 2009.
Opis fizyczny: 198, [4] : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Auktionen Meister & Sonntag (Stuttgart) - aukcje - 2009
Temat: Banknoty - aukcje - Europa - 19-20 w
Temat: Monety - aukcje - 4 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 2 w. p.n.e. - 3 w
Hasło dodatkowe: Meister, Michael.
Hasło dodatkowe: Poley, Heino.
Hasło dodatkowe: Sonntag, Stefan.
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20072 (1 egz.)
Autor: Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk. Aukcja (11 ; 2017 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja 11 : aukcja internetowa : 22 kwietnia 2017, Warszawa / [opis przedmiotów Jacek Michalski, Michał Niemczyk].
Adres wydawniczy: Warszawa : Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk, 2017.
Opis fizyczny: 271, [1] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Temat: Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk (Warszawa) - aukcje - 2017
Temat: Monety - aukcje - 2 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety polskie - aukcje - 12-21 w
Hasło dodatkowe: Michalski, Jacek.
Hasło dodatkowe: Niemczyk, Michał.
Hasło dodatkowe: Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. III 22795
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (188 ; 2011 ; Osnabr├╝ck)
Tytuł: Münzen und Medaillen aus Mittelalter und Neuzeit, bedeutende Sammlung Osnabrück : Auktion 188 : Montag, 20. Juni 2011 [...] Steigenberger Hotel Remarque Osnabrück [...] / [Bearb. Alexandra Spreu et al.].
Wariant tytułu: Auktion 188
Opis fizyczny: 247, [9] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Słowniczek terminów w jęz. niem., ang., fr., wł. i ros. s. [254-255]. Indeks.
Temat: Monety - aukcje - 2 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 10-19 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19948
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20111 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20104 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20010
Tytu┼é: Aukcja 2 : 2 wrze┼Ťnia 2017 godz. 10:30 : monety, medale, falerystyka, banknoty, bony i notgeldy, historyczne papiery warto┼Ťciowe.
Adres wydawniczy: Warszawa : Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak, 2017.
Opis fizyczny: 100 s. : il. kolor. ; 30 cm.
Temat: Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak (Warszawa) - aukcje - 2017
Temat: Medale polskie - aukcje - 18-20 w
Temat: Monety polskie - aukcje - 11-20 w
Temat: Odznaki i oznaki - aukcje - Polska - 20 w
Temat: Papiery warto┼Ťciowe - aukcje - Polska - 19-20 w
Hasło dodatkowe: Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak (Warszawa)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23651 (1 egz.)