Bouvy Ghislain
Thys, Michel
14 results Filter
Autor: Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk. Aukcja (11 ; 2017 ; Warszawa)
Tytuł: Aukcja 11 : aukcja internetowa : 22 kwietnia 2017, Warszawa / [opis przedmiotów Jacek Michalski, Michał Niemczyk].
Adres wydawniczy: Warszawa : Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk, 2017.
Opis fizyczny: 271, [1] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Temat: Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk (Warszawa) - aukcje - 2017
Temat: Monety - aukcje - 2 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety polskie - aukcje - 12-21 w
Hasło dodatkowe: Michalski, Jacek.
Hasło dodatkowe: Niemczyk, Michał.
Hasło dodatkowe: Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk
Zapytaj bibliotekarza: sygn. sygn. III 22795
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20111 (1 egz.)
Autor: Emporium Hamburg. Auktion (64 ; 2010 ; Hamburg)
Tytuł: Auktions-Katalog : 64. Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010.
Wariant tytułu: 64. Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010
Wariant tytułu: Vierundsechzigste Auktion vom 11.11. bis 12.11.2010
Adres wydawniczy: Hamburg : Emporium Hamburg, 2010.
Opis fizyczny: [20], 433, [3] s. : il. kolor. ; 29 cm.
Temat: Emporium Hamburg - aukcje - 2010
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 2 w. p.n.e.-5 w
Temat: Płacidła - aukcje
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - do 20 w
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (188 ; 2011 ; Osnabr├╝ck)
Tytuł: Münzen und Medaillen aus Mittelalter und Neuzeit, bedeutende Sammlung Osnabrück : Auktion 188 : Montag, 20. Juni 2011 [...] Steigenberger Hotel Remarque Osnabrück [...] / [Bearb. Alexandra Spreu et al.].
Wariant tytułu: Auktion 188
Opis fizyczny: 247, [9] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Słowniczek terminów w jęz. niem., ang., fr., wł. i ros. s. [254-255]. Indeks.
Temat: Monety - aukcje - 2 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 10-19 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19948
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20010
Autor: Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique. Auktion (47 ; 2019 ; Kehl)
Tytuł: Auktion 47 : Münzen der Antike : Samstag, 21. September 2019 - 15.00 Uhr / [Bearbeitung: Paul-Francis Jacquier, Katrin Baumann, Sabine Poiger, Alix Jacquier ; avant-propos Ghislain Bouvy].
Adres wydawniczy: Kehl am Rhein : Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique, 2019.
Opis fizyczny: 129 s. : il. kolor. ; 26 cm.
Uwaga: Wst─Öp G. Bouvy r├│wnol. w j─Öz. niem. i fr.
Temat: Thys Michel - zbiory
Temat: Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique (Kehl) - aukcje - 2019
Temat: Monety - aukcje - 2 w. p.n.e.-5 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 19-21 w
Hasło dodatkowe: Baumann, Katrin.
Hasło dodatkowe: Bouvy, Ghislain.
Hasło dodatkowe: Jacquier, Alix.
Hasło dodatkowe: Jacquier, Paul-Francis.
Hasło dodatkowe: Poiger, Sabine.
Hasło dodatkowe: Paul-Francis Jacquier Numismatique Antique
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 24678 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 22796
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20047 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20418 (1 egz.)