Baldwin Edward
Gmitruk Michał
Leszczyńska-Bereska Justyna
Markov Dmitry
Scherz Johann
Stoll Michael
niderlandzki
Swiss Bank Corporation
Monety holenderskie
Monety niderlandzkie
Ahrens, A. E.
Amos, Paul (1901-1988)
Andorfer, Karl (1852-1912)
Bereska Numizmatyka
Besser, Rolf
Bührmann T.
Dmitry Markov Coins & Medals
Doorninck, D. J. van
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Karel de Geus Muntenhandel (Eindhoven)
Koch, Gerd
Laurens Schulman (Bussum)
Medale holenderskie
Medale niderlandzkie
Monety skandynawskie
New York Sale
Noguet
Olivier Chaponnière (Genewa)
Piasa (Paryż)
Propp, Klaus
S & M Myntauktioner (Sztokholm)
Sally Rosenberg (Frankfurt nad Menem)
Schulten, Wolfgang
Wallenstein, Albrecht Wenzel Eusebius von (1583-1634)
64 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14998 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19894 (1 egz.)
Goldmünzen, deutsche Münzen ab 1871 in Gold und Silber : 99. Auktion : 11. März 2005, Steigenberger Hotel Remarque Osnabrück [...]. - Osnabrück : Fritz Rudolf Künker Münzenhandlung, 2005. - 224 s. : il. (w tym kolor.) ; 30 cm + Ergebnisliste - Auktionen 97-99 : [40] s. : il. ; 21 cm.
Bibliogr. s. 200-211. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14667 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21899 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 6995 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 25670 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15000 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19946 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20365 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18471 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15043 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. II 1314 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 13866 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18377, Kat. 15156 (2 egz.)
Tyt. okł.: Sverige, Danmark, Norge, Finland, Ryssland
Bibliogr. s. [3].
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 22296 (1 egz.)
Na s. tyt. ekslibris: "Ex Libris Mirosław Kruszyński. Dar".
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 17660 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20044 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17425 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. II 27935 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17647/2, III 20068/2 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 16156 (1 egz.)