23 results Filter
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (20 ; 1978 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1978.
Opis fizyczny: 84, [2] s., [15] k. tabl. (w tym 1 kolor.), 27 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1978
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e.-1 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e.-4 w
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (332 ; 1991 ; Frankfurt a. M.)
Wariant tytułu: Katalog 332
Opis fizyczny: 195, [1] s. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5. Indeks.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 1991
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Wariant tytułu: Katalog 332
Opis fizyczny: [2] s., 145 s. tabl. ; 26 cm.
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20151 (1 egz.)
Autor: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung. Auktion (214 ; 2012 ; Osnabr├╝ck)
Tytu┼é: Gepr├Ągtes Gold aus Mittelalter und Neuzeit, russische M├╝nzen und Medaillen : Auktion 214 : Donnerstag, 21. Juni 2012 [...] - Freitag, 22. Juni 2012 [...] Steigenberger Hotel Remarque Osnabr├╝ck [...] / [Bearb. Hannes Hartl-Prager et al.].
Wariant tytułu: Auktion 214
Adres wydawniczy: Osnabr├╝ck : Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung, 2012.
Opis fizyczny: 196, [12] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Słowniczek terminów w jęz. niem., ang., fr., wł. i ros. s. [206-207]. Indeks.
Temat: Fritz Rudolf K├╝nker M├╝nzenhandlung (Osnabr├╝ck) - aukcje - 2012
Temat: Medale rosyjskie - aukcje - 17-20 w
Temat: Monety - aukcje - 1 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety rosyjskie - aukcje - 17-21 w
Temat: Złoto - wyroby - aukcje - 1 w. p.n.e.-21 w
Hasło dodatkowe: Hartl-Prager, Hannes.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19971
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (401 ; 2010 ; Frankfurt a. M.)
Opis fizyczny: 117, [7] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Autor: Auktionshaus Ulrich Felzmann. Internationale Auktion (133 ; 2011 ; D├╝sseldorf)
Tytuł: 133 : internationale Numismatik : 28.-29. Juni 2011.
Wariant tytułu: Internationale Numismatik
Adres wydawniczy: D├╝sseldorf : Auktionshaus Ulrich Felzmann, 2011.
Opis fizyczny: 199, [3] s. : il. kolor. ; 30 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 13-16. Słowniczek terminów s. [200].
Temat: Auktionshaus Ulrich Felzmann (D├╝sseldorf) - aukcje - 2011
Temat: Banknoty niemieckie - aukcje - 20 w
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 13-21 w
Temat: Rzemiosło artystyczne - aukcje - 1 w. p.n.e.-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20039
Autor: Bank Leu (Zurych). Auktion (15 ; 1976 ; Z├╝rich)
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Bank Leu, cop. 1976.
Opis fizyczny: 88, [2] s., 28 s. tabl. ; 30 cm.
Temat: Bank Leu (Zurych) - aukcje - 1976
Autor: Desa Dzieła Sztuki i Antyki. Aukcja (4 ; 1984 ; Kraków)
Tytuł: Katalog IV aukcji numizmatycznej : Kraków - 3 czerwca 1984 r. - godz. 11.00, Krakowski Dom Kultury Rynek Główny, Pałac pod Baranami : ekspozycja przedaukcyjna od 28.V. do 1.VI.1984 r. w Salonie nr 10, Kraków [...].
Adres wydawniczy: Kraków : Desa Dzieła Sztuki i Antyki, 1984.
Opis fizyczny: 4, [13] s. ; 20 cm.
Temat: Desa Dzieła Sztuki i Antyki - aukcje - 1984
Temat: Banknoty - aukcje - 20 w
Temat: Medale - aukcje - 19-20 w
Temat: Monety - aukcje - 1 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety polskie - aukcje - 15-20 w
Hasło dodatkowe: Desa Dzieła Sztuki i Antyki
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. I 9949 (1 egz.)
Autor: M├╝nzen und Medaillen (Basel). Auktion (94 ; 2003 ; Basel)
Adres wydawniczy: Basel : M├╝nzen und Medaillen, 2003.
Opis fizyczny: 23, [1] s., 13 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: M├╝nzen und Medaillen (Bazylea) - aukcje - 2003
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-3 w
Autor: Frank Sternberg. Auktion (1973 ; Z├╝rich)
Tytu┼é: R├Âmische M├╝nzen, numismatische Literatur : Auktion [...] den 30. November 1973 und [...] 1. Dezember 1973 im Hotel Bellerive au Lac, Z├╝rich [...].
Adres wydawniczy: Z├╝rich : Frank Sternberg, 1973.
Opis fizyczny: 67 s., [1] k. tabl. kolor., 24 s. tabl. ; 25 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5.
Temat: Frank Sternberg (Zurych) - aukcje - 1973
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 1 w. p.n.e.-5 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 17-20 w
Hasło dodatkowe: Frank Sternberg
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 5725, Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 4984, Gabinet Numizmatyczny sygn. II 23658 (3 egz.)
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (17 ; 2005 ; Stuttgart)
Wariant tytułu: Auktion 17
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2005.
Opis fizyczny: 175 s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 6-8.
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2005
Temat: Br─ůz - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e. - 2 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 2 w
Temat: Srebro - wyroby - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (21 ; 2007 ; Stuttgart)
Wariant tytułu: Isles of Greece
Wariant tytułu: Auktion 21
Wariant tytułu: Sammlung James H. Joy : the isles of Greece collection
Adres wydawniczy: Weil am Rhein : M├╝nzen & Medaillen, 2007.
Opis fizyczny: 125 s. : il. (w tym kolor.) ; 26 cm.
Uwaga: Wst─Öp r├│wnie┼╝ w j─Öz. ang.
Temat: Joy James H. - zbiory - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: M├╝nzen und Medaillen Deutschland - aukcje - 2007
Temat: Br─ůz - wyroby - aukcje - 5 w. p.n.e. - 3 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 3 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20009
Autor: M├╝nzen und Medaillen Deutschland. Auktion (18 ; 2005 ; Stuttgart)
Tytuł: Sammlung J.-P. Righetti Teil 6, Münzen des Heiligen Landes, Bodenseebrakteaten, Deutsches Kaiserreich, numismatische Literatur : Auktion 18 : Mittwoch, 5. Oktober 2005, 9 Uhr, Hotel Steigenberger Graf Zeppelin [...] Stuttgart [...].
Wariant tytułu: Auktion 18
Opis fizyczny: 104 s. : il. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 4-5, 51-52.
Temat: Righetti J.-P. - zbiory
Temat: Medale niemieckie - aukcje - 18-19 w
Temat: Monety - aukcje - Palestyna - 1-3 w
Temat: Numizmatyka - wydawnictwa - aukcje - 18-21 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19919 (1 egz.)
Autor: Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung. Auktion (16 ; 1979 ; Mannheim)
Tytuł: Auktion XVI : antike Goldmünzen, Orientalen, deutsche Münzen vom Mittelalter bis 1800 (mit Serie Niedersachsen), Münzen des Auslands, deutsche Münzen ab 1800, Papiergeld : die Auktion findet am 29., 30. und 31. Mai 1979 im Steigenberger Hotel "Mannheimer Hof" [...] statt [...], [Besichtigung: [...] 21. Mai - [...] 26. Mai 1979].
Wariant tytułu: Antike Goldmünzen, Orientalen, deutsche Münzen vom Mittelalter bis 1800 (mit Serie Niedersachsen), Münzen des Auslands, deutsche Münzen ab 1800, Papiergeld
Wariant tytułu: Auktions Katalog 16
Adres wydawniczy: Mannheim : Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung, 1979.
Opis fizyczny: 179, [1] s., 122 s. tabl. ; 26 cm.
Temat: Kurpf├Ąlzische M├╝nzhandlung (Mannheim) - aukcje - 1979
Temat: Banknoty - aukcje - Europa - 18-20 w
Temat: Pieni─ůdz zast─Öpczy - aukcje - Niemcy - 20 w
Temat: Waga - aukcje - 18-19 w
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20190, Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14394 (2 egz.)