unavailable
Cie┼Ťlak Jacek (1948- )
Ochnio Monika
Pietruszka Bogdan
Siciński Mieczysław
Boulay Cyrille
Cie┼Ťlak-Wr├│bel Ewa
Dean Bashford (1867-1928)
Grabski J├│zef (1950- )
Krzysztofowicz-Kozakowska Stefania (1939- )
Kucharski Jacek (1950- )
Piwocka-Wawrzewska El┼╝bieta
Wi┼Ťniewska Monika (1974- )
2020 - 2021
France
Rze┼║ba polska
Broń palna
Meble europejskie
Wojsko
Bourbon (r├│d)
Braun Louis
Count Klenau (Londyn)
Coutau-B├ęgarie & Associ├ęs (Pary┼╝)
Dreger Max (1852-1929)
Ksi─ů┼╝ka
Poczt├│wki
Polski Dom Aukcyjny "Sztuka"
Romanov
Rze┼║ba
Rze┼║ba europejska
Sotheby's
Sztuka francuska
Sztuka stosowana europejska
Sztuka stosowana francuska
W. Fagan & Co. (Mount Clemens)
45 results Filter
Autor: Dean Bashford (1867-1928)
Tytuł: Recent sales of armor.
Adres wydawniczy: New York : Metropolitan Museum of Art, 1921.
Opis fizyczny: S. 188-192 : il. ; 25 cm.
Uwaga: Nadb. z: "The Bulletin of the Metropolitan Museum of Art" ; 1921.
Temat: Militaria - aukcje
All copies are currently on loan: sygn. Dział Militariów sygn. II 12644 (1 egz.)
Autor: Graf Klenau. Auktion (131 ; 1977 ; M├╝nchen)
Tytuł: Alte Waffen.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Graf Klenau, 1977.
Opis fizyczny: 68 s. : il. ; 30 cm + Ergebnisbericht : 1 k. 21 cm.
Temat: Graf Klenau (Monachium) - aukcje - 1977
Temat: Militaria - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 6670 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Dział Militariów sygn. III 7299 (1 egz.)
Autor: Graf Klenau. Auktion (123/124 ; 1976 ; M├╝nchen)
Tytuł: Alte Waffen + Militaria : 123/124. Auktion.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Graf Klenau, 1976.
Temat: Graf Klenau (Monachium) - aukcje - 1976
Temat: Militaria - aukcje
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Dział Militariów sygn. Kat. 6396
Autor: Sotheby's. Auction (1995 ; Billinghurst)
Tytuł: Historic aircraft & aeronautica, edged weapons, militaria & antique firearms, selected arms & armour, orders, decartions & medals [...] : (Billinghurst) sale [...] 25th, 27th, 28th November 1995.
Adres wydawniczy: [B. m.] : Sotheby's, 1995.
Opis fizyczny: 158 s. : il. (w tym kolor.) ; 27 cm.
Temat: Sotheby's - aukcje - 1995
Temat: Militaria - aukcje
Hasło dodatkowe: Sotheby's
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 8562 (1 egz.)
Autor: Graf Klenau. Auktion (132 ; 1977 ; M├╝nchen)
Tytuł: Militaria.
Opis fizyczny: 100 s. : il. ; 30 cm + Ergebnisbericht : 1 k. ; 21 cm.
Temat: Militaria - aukcje
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Dział Militariów sygn. III 7298 (1 egz.)
Autor: Graf Klenau. Auktion (177 ; 1980 ; M├╝nchen)
Tytu┼é: Militaria : Auktion, 15. M├Ąrz 1980.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Graf Klenau Nachfolger, 1980.
Opis fizyczny: 88 s. : il. ; 21 cm.
Temat: Graf Klenau (Monachium) - aukcje - 1980
Temat: Militaria - aukcje
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Dział Militariów sygn. II 12700 (1 egz.)
Autor: Graf Klenau. Auktion (181 ; 1980 ; M├╝nchen)
Tytuł: Militaria : Auktion, 21. Juni 1980.
Opis fizyczny: 56 s. : il. ; 21 cm.
Temat: Militaria - aukcje
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Dział Militariów sygn. II 12702 (1 egz.)
Autor: Graf Klenau. Auktion (200 ; 1981 ; M├╝nchen)
Tytuł: Militaria : Auktion, 21. November 1981.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Graf Klenau Nachfolger, 1981.
Temat: Graf Klenau (Monachium) - aukcje - 1981
Temat: Militaria - aukcje
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Dział Militariów sygn. II 12709 (1 egz.)
Autor: Graf Klenau. Auktion (194 ; 1981 ; M├╝nchen)
Tytuł: Militaria : Auktion, 23. Mai 1981.
Opis fizyczny: 80 s. : il. ; 21 cm.
Temat: Militaria - aukcje
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Dział Militariów sygn. II 12706 (1 egz.)
Autor: Graf Klenau. Auktion (191 ; 1981 ; M├╝nchen)
Tytuł: Militaria : Auktion, 28. Februar 1981.
Temat: Militaria - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 9169 (1 egz.)
Autor: Graf Klenau. Auktion (188 ; 1980 ; M├╝nchen)
Tytuł: Militaria : Auktion, 29. November 1980.
Opis fizyczny: 58 s. : il. ; 21 cm.
Temat: Militaria - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 9170 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Dział Militariów sygn. II 12704 (1 egz.)
Autor: Graf Klenau. Auktion (157-158 ; 1978 ; M├╝nchen)
Tytuł: Alte Waffen + Militaria : Auktion, 2. Dezember 1978.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Graf Klenau Nachfolger, 1978.
Opis fizyczny: 72 s. : il. ; 21 cm + Ergebnisliste : 4 s.
Temat: Graf Klenau (Monachium) - aukcje - 1978
Temat: Broń - aukcje
Temat: Militaria - aukcje
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Dział Militariów sygn. II 12695 (1 egz.)
Autor: Graf Klenau. Auktion (161-162 ; 1979 ; M├╝nchen)
Tytu┼é: Alte Waffen + Militaria : Auktion, 3. M├Ąrz 1979.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Graf Klenau Nachfolger, 1979.
Opis fizyczny: 108 s. : il. ; 21 cm + Ergebnisbericht : 12 s.
Temat: Graf Klenau (Monachium) - aukcje - 1979
Temat: Broń - aukcje
Temat: Militaria - aukcje
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Dział Militariów sygn. II 12696 (1 egz.)
Autor: Graf Klenau. Auktion (165-166 ; 1979 ; M├╝nchen)
Tytuł: Alte Waffen + Militaria : Auktion, 9. Juni 1979.
Opis fizyczny: 112 s. : il. ; 21 cm.
Temat: Broń - aukcje
Temat: Militaria - aukcje
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Dział Militariów sygn. II 12697 (1 egz.)
Autor: Graf Klenau. Auktion (198 ; 1981 ; M├╝nchen)
Tytuł: Alte Waffen + Militaria : Auktion, 12. September 1981.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Graf Klenau, 1981.
Temat: Broń - aukcje
Temat: Militaria - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 9448 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Dział Militariów sygn. II 12708 (1 egz.)
Autor: Graf Klenau. Auktion (173-174 ; 1979 ; M├╝nchen)
Tytuł: Alte Waffen + Militaria : Auktion, 24. November 1979.
Opis fizyczny: 56 s. : il. ; 21 cm + Ergebnisbericht : 2 s.
Temat: Broń - aukcje
Temat: Militaria - aukcje
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Dział Militariów sygn. II 12698 (1 egz.)
Autor: Graf Klenau. Auktion (196 ; 1981 ; M├╝nchen)
Tytu┼é: Alte Waffen, Milit├Ąrwaffen : Auktion, 24. Juli 1981.
Opis fizyczny: 72 s. : il. ; 21 cm + Ergebnisbericht : 1 k.
Temat: Broń - aukcje
Temat: Militaria - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. Kat. 9449 (1 egz.)
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Dział Militariów sygn. II 12707 (1 egz.)
Autor: W. Fagan & Co. Catalog (55 ; 1994 ; Mount Clements)
Tytuł: Antique arms, ethnographic and related items.
Adres wydawniczy: Mount Clements : W. Fagan & Co., [1993].
Opis fizyczny: [28] s. : il. ; 22 cm.
Temat: W. Fagan & Co. (Mount Clemens) - aukcje
Temat: Militaria - aukcje
There are copies available to loan: sygn. sygn. II 12602 (1 egz.)
Autor: Polski Dom Aukcyjny "Sztuka". Aukcja (8 ; 1999 ; Krak├│w)
Tytuł: Aukcja nr 8 : malarstwo, rzeźba, militaria : Pałac Sztuki, Kraków, 8 maja 1999, godz. 16,00 / [wstęp Józef Grabski, Stefania Krzysztofowicz-Kozakowska].
Adres wydawniczy: Krak├│w : Polski Dom Aukcyjny "Sztuka", 1999.
Opis fizyczny: 86 s. : il. kolor. ; 27 cm.
Uwaga: Opisy tak┼╝e w j─Öz. ang.
Temat: Polski Dom Aukcyjny "Sztuka" - aukcje - 1999
Temat: Malarstwo - aukcje
Temat: Militaria - aukcje
Temat: Rze┼║ba - aukcje
Hasło dodatkowe: Grabski, Józef (1950- ).
Hasło dodatkowe: Krzysztofowicz-Kozakowska, Stefania (1939- ).
There are copies available to loan: sygn. sygn. III 10352 (1 egz.)
Autor: Graf Klenau. Auktion (77 ; 1973 ; M├╝nchen)
Tytuł: Militaria : 77. Auktion.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Graf Klenau, 1973.
Temat: Graf Klenau (Monachium) - aukcje - 1973
Temat: Militaria - aukcje
Hasło dodatkowe: Graf Klenau
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Dział Militariów sygn. Kat. 4791 (1 egz.)