Fuchs, Willy
Meyer-Ravenstein, Adolf
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (395 ; 2008 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Auktion 395 : Antike, Islam, Mittelalter, Neuzeit : 7.-9. Mai 2008, nh-Hotel Frankfurt-City [...] Frankfurt [...].
Wariant tytułu: Antike, Islam, Mittelalter, Neuzeit
Adres wydawniczy: Frankfurt a. M. : Busso Peus Nachfolger - Münzhandlung, 2008.
Opis fizyczny: 436, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Fuchs Willy 1917-1994 - zbiory - aukcje - 12-20 w
Temat: Meyer-Ravenstein Adolf 1920-2006 - zbiory - aukcje - 12-19 w
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 2008
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Pieczęcie - aukcje
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20155 (1 egz.)