(260)
(260)
(140)
(130)
(255)
(137)
(228)
(257)
(251)
(242)
(217)
(207)
(131)
(107)
Belli, Ludwig
Besser, Rolf
Bismarck, Otto von (1815-1898)
Brause-Halle
C. van Peteghem
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
(260)
(256)
(255)
(253)
(249)
(245)
(239)
(233)
(225)
(200)
(177)
(149)
(138)
(126)
(113)
(192)
(190)
260 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. II 22227 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19970 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14995 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18485 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19940 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18464 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18484 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18353 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17093 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18359, Kat. 10719 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17177 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: III 292/2 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8266 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17433 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14994 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17443 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19107 (1 egz.)
Münzauktion in Kassel
Tyt. okł.: "Münzauktion in Kassel".
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17094 (1 egz.)