(188)
(188)
(113)
(185)
(158)
(185)
(185)
(179)
(161)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Bauss, Fritzotto (1918-1999)
Foerster, Georg H.
Güstrow, K. W.
Ilustracje polskie
Martini, Adolf
(188)
(188)
(188)
(188)
(186)
(181)
(177)
(171)
(162)
(142)
(126)
(123)
188 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 17093 sygn. III 17093 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18354 sygn. III 18354 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20153 sygn. III 20153 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17344/1 sygn. III 17344/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17344/2 sygn. III 17344/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 15019 sygn. III 15019 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19946 sygn. III 19946 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18470 sygn. III 18470 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18468 sygn. III 18468 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17173 sygn. III 17173 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20152 sygn. III 20152 (1 egz.)
Auktion 21 am 16. und 17. Oktober 1997 im Mövenpick-Hotel [...] Kassel. - Espenau : Münzenhandlung Harald Möller, 1997. - 243 s. : il. ; 30 cm + Ergebnisliste : [8] s. ; 21 cm. Restanten Auktion 21 : [4] s. ; 21 cm.
Tyt. okł.: Münzenauktion in Kassel
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 11626 sygn. III 11626, III 20154 sygn. III 20154 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19941 sygn. III 19941 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20113 sygn. III 20113 (1 egz.)
Münzauktion in Kassel
Tyt. okł.: "Münzauktion in Kassel".
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 17094 sygn. III 17094 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17343 sygn. III 17343 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 25311 sygn. II 25311 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20014 sygn. III 20014 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18488 sygn. III 18488 (1 egz.)