(267)
(267)
(165)
(264)
(144)
(232)
(265)
(259)
(252)
(242)
(232)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Bührmann T.
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Edmund Rappaport (Berlin)
Fischer, Ernst
Hans Meuss (Hamburg)
Hypovereinsbank München
Levy, Josef
MGM Münzgalerie München
Moguncja
(267)
(267)
(267)
(267)
(267)
(256)
(252)
(248)
(241)
(217)
(192)
(160)
(146)
(130)
(114)
(186)
(185)
267 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 13980 sygn. II 13980 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 15048 sygn. III 15048 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18464 sygn. III 18464 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18484 sygn. III 18484 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18469 sygn. III 18469 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14987 sygn. III 14987 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17170 sygn. III 17170 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17175 sygn. III 17175 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 15000 sygn. III 15000 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17435 sygn. III 17435 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14395 sygn. III 14395 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14996 sygn. III 14996 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18477 sygn. III 18477 (1 egz.)
Tyt. okł.: Historische Medaillensammlung: Europa und Napoleon ca. 1700-1830 mit seltenen Prägungen und Original-Exemplaren der Sammlungen Julius und Bramsen, deutsche Taler und Teilstücke, Kaiserreich, Weimar, Serie Bayern, Bundesrepublik, Münzen Europas
Bibliogr. s. 254-256.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 29774 sygn. II 29774 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 17164 sygn. III 17164 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17177 sygn. III 17177 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17167/2 sygn. III 17167/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17167/1 sygn. III 17167/1 (1 egz.)