(164)
(164)
(143)
(158)
(155)
(147)
(146)
Brause-Halle
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
H. S. Rosenberg (Hanower)
Hans Meuss (Hamburg)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
Lehmann, Peter (1814-1904)
Moguncja
Oetling, Friedrich Wilhelm (1861-1935)
Pielsticker, Heinz (1924- )
Plakiety niemieckie
(164)
(164)
(164)
(164)
(156)
(156)
(153)
(151)
(148)
(133)
(118)
(121)
(121)
164 wyniki Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14995 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19940 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 292/2 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8266 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23252 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18464 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18484 (1 egz.)
Na okł. obok tyt.: "World Money Fair'12 Berlin".
Słowniczek terminów w jęz. niem., ang., fr., wł. i ros. s. [234-235]. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19959 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 271 s.z. (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 8260 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17177 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14395 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18485 (1 egz.)
80. Münzenauktion - Teil II : 1. und 2. Juni 2007 in unserem Auktionssaal [...] Wien [...]. - Wien : Auktionshaus H. D. Rauch, 2006. - 264 s. : il. kolor. ; 27 cm + Ergebnisliste : 8 s. ; 21 cm.
Bibliogr. s. 261-262. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15006/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17096 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18483 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18353 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18490 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18487 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19948 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17433 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19944 (1 egz.)