Belli, Ludwig
Dr. Claus W. Hild - Numismatik (Karlsruhe)
Graner Werner (1921-)
Propp, Klaus
Sally Rosenberg (Frankfurt nad Menem)
Sellmann, Martin (1903-1982)
Skarby
Zierach, Johannes (1923-2011)
79 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18359, Kat. 10719 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19806 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14992 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19107 (1 egz.)
Na okł. obok tyt.: "World Money Fair'12 Berlin".
Słowniczek terminów w jęz. niem., ang., fr., wł. i ros. s. [234-235]. Indeks.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19959 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17433 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 293 s.z., III 277 s.z., III 278 s.z. (3 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6758 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20166 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 14994 (1 egz.)
Münzen und Medaillen : Auktion 203 am 24., 25. und 26. Februar 1999. - München : Gerhard Hirsch Nachf., 1999. - 129 s., 12 s. tabl. kolor., 71 s. tabl. ; 27 cm.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17437 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17105 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17097 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 23252 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19963 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17106 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17172 (1 egz.)
Tyt. okł.: Auktion 136
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15013 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17174 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 21627 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 17434 (1 egz.)