(435)
(435)
(238)
(209)
(427)
Kull J
(107)
(215)
(371)
(431)
(422)
(396)
(359)
(359)
(161)
(130)
Heinz-W. Müller Münzenhandlung (Solingen)
H. S. Rosenberg (Hanower)
Rudolf Kube (Berlin)
Sally Rosenberg (Frankfurt nad Menem)
(419)
(416)
(416)
(413)
(408)
(401)
(390)
(379)
(364)
(320)
(282)
(237)
(217)
(197)
(176)
(146)
(113)
(307)
(300)
435 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 13977 sygn. II 13977 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Kat. 5787 sygn. Kat. 5787 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Kat. 5863 sygn. Kat. 5863 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Kat. 5988 sygn. Kat. 5988 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Kat. 5989 sygn. Kat. 5989 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 6759 sygn. III 6759 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Kat. 15564 sygn. Kat. 15564 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 13861/2 sygn. II 13861/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14987 sygn. III 14987 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17344/1 sygn. III 17344/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17344/2 sygn. III 17344/2 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 15019 sygn. III 15019 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 8262 sygn. III 8262 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18469 sygn. III 18469 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 14512 sygn. III 14512 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18470 sygn. III 18470 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 13864 sygn. II 13864 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 17173 sygn. III 17173 (1 egz.)