A. Karamitsos (Tesaloniki)
G├╝strow, K. W.
Medale greckie
36 results Filter
Autor: A. Karamitsos Public Auction (247 ; 2006 ; Athens)
Tytuł: Coins & banknotes : public auction no 247 : [...] 1. November 2006 - Esperia Palace Hotel [...] Athens [...].
Wariant tytułu: Public Auction 247
Adres wydawniczy: Thessaloniki : A. Karamitsos, 2006.
Opis fizyczny: 16, [4] s., 28 s. tabl. kolor. ; 28 cm.
Uwaga: Tyt. okł.: "Public Auction 247".
Temat: A. Karamitsos (Tesaloniki) - aukcje - 2006
Temat: Banknoty - aukcje - Europa - 19-20 w
Temat: Medale europejskie - aukcje - 19-20 w
Temat: Medale greckie - aukcje - 20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 19-21 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 15066
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (332 ; 1991 ; Frankfurt a. M.)
Wariant tytułu: Katalog 332
Opis fizyczny: 195, [1] s. ; 26 cm.
Uwaga: Bibliogr. s. 5. Indeks.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 1991
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6-1 w. p.n.e
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e.-5 w
Wariant tytułu: Katalog 332
Opis fizyczny: [2] s., 145 s. tabl. ; 26 cm.
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (398 ; 2009 ; Frankfurt a. M.)
Tytuł: Auktion 398 : Antike, Mittelalter, Neuzeit : 28.-30. April 2009, nh-Hotel Frankfurt-City [...] Frankfurt [...].
Opis fizyczny: 340, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Dr. Busso Peus Nachfolger - aukcje - 2009
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-20 w
Temat: Monety niemieckie - aukcje - 7-20 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20071
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (400 ; 2010 ; Frankfurt a. M.)
Opis fizyczny: 352, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e.-21 w
Autor: Dr. Busso Peus Nachfolger. Katalog (403 ; 2011 ; Frankfurt a. M.)
Opis fizyczny: 648, [8] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e.-19 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 2 w. p.n.e.-5 w
Autor: Gerhard Hirsch Nachfolger. Auktion (255 ; 2008 ; M├╝nchen)
Tytuł: Münzen und Medaillen : Auktion 255 am 14., 15. und 16. Februar 2008.
Adres wydawniczy: M├╝nchen : Gerhard Hirsch Nachfolger, 2008.
Opis fizyczny: 165, [1] s., 104 s. tabl. (w tym kolor.) ; 27 cm.
Temat: Gerhard Hirsch (Monachium) - aukcje - 2008
Temat: Banknoty niemieckie - aukcje - 19-20 w
Temat: Ikony greckie - aukcje - 18-19 w
Temat: Monety - aukcje - do 20 w
Temat: Ordery i odznaczenia - aukcje - 19-20 w
Temat: Stemple mennicze - aukcje - 19-20 w
Temat: Waga - aukcje - Niemcy - 18-19 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19819
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20073
Temat: Auktionshaus H. D. Rauch (Wiedeń) - aukcje - 2012
Temat: Monety - aukcje - 6 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 6 w. p.n.e. - 20 w
Temat: Monety rzymskie - aukcje - 3 w. p.n.e. - 5 w
Opis fizyczny: 232, [5] s. : il. kolor. ; 28 cm.
Temat: Monety - aukcje - 7 w. p.n.e. - 21 w
Temat: Monety greckie - aukcje - 7 w. p.n.e. - 4 w
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20037
Ask the librarian about the availability of copies: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19920 (1 egz.)