Wójtowicz Robert
Freitas Paul de
Kucharczyk Krzysztof Waldemar
Staśkiewicz Marek
Veuve Philippe
Biżuteria patriotyczna
Fichtel, H.
Goetz Karl (1875-1950)
Kolart (Gdańsk)
MGM Münzgalerie München
Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
Numismatica Genevensis
Reformacja
Rzemiosło artystyczne niemieckie
Wallenstein, Albrecht Wenzel Eusebius von (1583-1634)
Wiebe Hans-Wilhelm (1920-2006)
59 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18377 sygn. III 18377, Kat. 15156 sygn. Kat. 15156 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 21602 sygn. III 21602 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 19894 sygn. III 19894 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 21584 sygn. III 21584 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20176 sygn. III 20176 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18298 sygn. III 18298 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18297 sygn. III 18297 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 26096 sygn. III 26096 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 21600 sygn. III 21600 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18295 sygn. III 18295 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18464 sygn. III 18464 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 18484 sygn. III 18484 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 21581 sygn. III 21581 (1 egz.)
Tyt. okł.: Historische Medaillensammlung: Europa und Napoleon ca. 1700-1830 mit seltenen Prägungen und Original-Exemplaren der Sammlungen Julius und Bramsen, deutsche Taler und Teilstücke, Kaiserreich, Weimar, Serie Bayern, Bundesrepublik, Münzen Europas
Bibliogr. s. 254-256.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. II 29774 sygn. II 29774 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 20203 sygn. III 20203 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 22116 sygn. III 22116 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. III 20072 sygn. III 20072 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 21583 sygn. III 21583 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. III 21586 sygn. III 21586 (1 egz.)